نحوه ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 91 آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   30 بهمن 1390-19 February 2012بازدید 3510نحوه ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 91 آزاد

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آن دسته از داوطلبان کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی 91 دانشگاه آزاد که سوابق تحصیلی شان آماده نبوده از صبح امروز یکشنبه خبر داد و گفت: این مهلت تا 6 اسفندماه ادامه دارد.

عبدالله سجادی جاغرق اضافه کرد: داوطلبان شرکت در کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی 91 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه 30 بهمن ماه تا 6 اسفندماه مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org و دریافت کارت اعتباری و دریافت دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد که روند ثبت نام و انتخاب رشته همانند ثبت نام مرحله نخستی است که پیش از این صورت گرفت و هیچ تفاوتی میان این دو مرحله از ثبت نام وجود ندارد.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به امکان ثبت نام دوباره برای آن دسته از داوطلبان که در مرحله نخست نام نویسی کرده اند، اظهار داشت: این عده از داوطلبان در صورتی که قصد ثبت نام در یک مجموعه امتحانی دارند آخرین نام نویسی معتبر است و ثبت نام نخست فاقد اعتبار خواهد شد.

سجادی جاغرق تاکید کرد که در این مرحله از ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیانی که در فاصله زمانی بین 12 تا 21 دی ماه نام نویسی کرده اند، وجود ندارد.

آزمون رشته‌های غیرپزشکی دانشگاه آزاد در روزهای 15 و 16 تیرماه 91 و آزمون رشته‌های گروه علوم پزشکی 29 تیرماه 91 برگزار می‌شود.ثبت نام کنکور سراسری آزاد
اخبار روزنامه ها