دانشگاه صنعتی اصفهان به برگزیدگان علمی کنکورسراسری 91تسهیلات و بورس های تحصیلی ویژه ارائه می دهد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   14 امرداد 1391-04 August 2012بازدید 1638


دانشگاه صنعتی اصفهان به برگزیدگان علمی کنکورسراسری 91تسهیلات و بورس های تحصیلی ویژه ارائه می دهد

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان از ارائه تسهیلات، خدمات و بورس های تحصیلی ویژه به داوطلبان برگزیده علمی انتخاب کننده این دانشگاه در کنکور سراسری خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اصفهان  دکتر حسین شریعتمداری با اشاره به برنامه های این دانشگاه به منظور جذب نخبگان علمی از سراسر کشور افزود: دانشگاه صنعتی اصفهان به دانش آموزان برتر کنکور سراسری که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب نمایند، بورس های تحصیلی دو تا چهار ساله اعطاء می کند.

وی افزود: دانش آموزانی كه داراي رتبه تك رقمي در كنكور سراسري هستند و دانشگاه صنعتي اصفهان را براي ادامه تحصيل انتخاب مي کنند از بورسيه تحصيلي چهار ساله این دانشگاه در مقطع کارشناسی بهره مند خواهند شد.

وی با بیان این که بورسیه اعطایی دانشگاه صنعتی اصفهان به دانشجویان مقطع کارشناسی برخورداراز رتبه دو رقمي دركنكور سراسري سه ساله است گفت : نفرات اول تا سوم المپيادهاي علمي دانش آموزي كشور و نیزدانش آموزانی که تراز آنها در كنكور سراسری بيش از 10625 باشد، درصورت انتخاب این دانشگاه جهت تحصیل،از بورس تحصیلی دو ساله بهره مند می شوند.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان شرط استمرار پرداخت بورس های تحصیلی به دانشجویان برگزیده را قرار گرفتن در میان 10 درصد برتر دانشجویان هم ورودی عنوان کرد وادامه داد: مبالغ بورسیه اعطایی به این دانشجویان بر اساس رتبه کسب شده و بصورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

وی همچنین ازارائه تسهيلاتی چون اتاق هاي كم جمعيت خوابگاه ها، استفاده رايگان از استخر،امكانات ورزشي، كتابخانه، سايت هاي كامپيوتري، ابررایانه و ... بر حسب امکانات موجود در این دانشگاه برای برگزیدگان علمی ادامه دهنده تحصیل در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

دانشگاه صنعتی اصفهان برگزیدگان کنکورسراسری کنکورسراسری 91 ارائه تسهیلات بورس تحصیلی
اخبار روزنامه ها