دانشگاه شهيدبهشتی به برترين های کنکور تسهيلات ويژه اختصاص می دهد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   16 امرداد 1391-06 August 2012بازدید 1542
دانشگاه شهيدبهشتی به برترين های کنکور تسهيلات ويژه اختصاص می دهد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاري موج - دانشگاه شهيدبهشتي به برگزيدگان کنکور سراسري که اين دانشگاه را براي تحصيل انتخاب کنند امتيازات و تسهيلات ويژه‌اي اختصاص مي دهد.

به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، دانشگاه شهيد بهشتي در مقطع کارشناسي، در هر يک از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه، به نفرات اول تا سوم پذيرفته شده در رشته هايي که داراي رتبه‌هاي زير 100 کشوري هستند يک دستگاه کامپيوتر لپ تاب و به سه نفر بعدي رتبه‌هاي زير 200 کشوري يک سکه تمام بهار آزادي اهدا خواهد کرد.
همچنين در مقطع کارشناسي ارشد، رتبه هاي اول تا سوم مرحله نهايي المپياد علمي- دانشجويي کشور يک دستگاه کامپيوترلپ تاب، رتبه هاي 4، 5 و 6 مرحله نهايي المپياد علمي- دانشجويي کشور يک سکه تمام بهار آزادي و يک سکه نيم بهار آزادي به رتبه هاي 7 تا 10 مرحله نهايي المپياد علمي دانشجويي کشور تعلق مي گيرد.
بنا بر اين گزارش از ساير تسهيلات ويژه دانشجويان استعداد درخشان و ممتاز دانشگاه شهيد بهشتي مي توان به امکان ادامه تحصيل در دوره کارشناسي ارشد و دکتري بدون آزمون، براساس وضعيت تحصيلي و دستورالعمل مصوب شوراي آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه اشاره کرد.
گفتني است برگزاري کلاس‌هاي فوق برنامه زبان خارجي و کامپيوتر، امکان تحصيل همزمان در دو رشته تحصيلي، پرداخت بخشي از هزينه هاي ارائه مقاله در کنفرانس هاي داخلي و خارجي در دوره‌هاي تکميلي، دراختيار گذاشتن خوابگاه‌هاي مناسب و اعطاي وام تحصيلي از ديگر تسهيلات ويژه دانشجويان استعداد درخشان و ممتاز است که مي توان به آنها اشاره کرد.

دانشگاه شهيدبهشتی برترين های کنکور تسهيلات ويژه
اخبار روزنامه ها