امروز آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   23 امرداد 1391-13 August 2012بازدید 1464

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور 91 امروز به پایان می‌رسد.در کنکور امسال 935 هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شدند، مهلت انتخاب رشته این داوطلبان تا ساعت 24 امشب 23 مردادماه به پایان می‌رسد.

داوطلبانی که تا کنون نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، باید هر چه سریع‌تر برای انجام انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به انجام مراحل انتخاب رشته خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، در انتخاب رشته کنکور امسال محدودیتی برای انتخاب رشته‌های نیمه متمرکز از نظر تعداد وجود ندارد و داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل به تعداد دلخواه، کد رشته نیمه متمرکز که واجد شرایط و ضوابط آن باشند را انتخاب کنند.

براین اساس، با توجه به ضوابط و کسب حد نصاب نمره علمی لازم، هر داوطلب در هر گروه یا دوره، حداکثر در دو کد رشته نیمه متمرکز با توجه به اولویت‌های انتخابی برای انجام آزمون عملی، مصاحبه یا معاینه معرفی خواهد شد.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که در انتخاب رشته الکترونیکی پس از دریافت کامل اطلاعات، سیستم یک رسید 15 حرفی کد رهگیری به عنوان رسید دریافت انتخاب رشته به داوطلب می‌دهد، این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات، در یک صفحه مجزا ارائه می‌شود و تا زمانی که این رسید به داوطلب ارائه نشده انتخاب رشته پایان نیافته است.

انتخاب رشته داوطلبان کنکور انتخاب رشته کنکور کنکور
اخبار روزنامه ها