امروز آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور91

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   10 آبان 1391-31 October 2012بازدید 1691امروز آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور91

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 91 امروز به پایان می‌رسد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از خبرگزاری فارس، مهلت مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91 امروز چهارشنبه 10 آبان ماه به پایان می‌رسد، داوطلبان باید در این مهلت نسبت به انتخاب 10 کد رشته اقدام کنند.

داوطلبانی که در آزمون سراسری 91 شرکت کرده و بر اساس کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

براساس این گزارش، داوطلبان باید برای شرکت در این مرحله 2800 تومان به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، قبولی قبلی آنها «کان‌لم یکن» تلقی خواهد شد و  اگر داوطلبان متقاضی، در دوره‌های روزانه مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند یا قبولی قبلی آنها دوره روزانه باشد، حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال بعد را نخواهند داشت.

پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان دیپلمه رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش مجاز به ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی تکمیل ظرفیت نیستند.


تکمیل ظرفیت کنکور91
اخبار روزنامه ها