مشمولان سوابق تحصیلی کنکور سال ۹۲ از سوی سازمان سنجش اعلام شد.

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   01 آذر 1391-21 November 2012بازدید 1804مشمولان سوابق تحصیلی کنکور سال ۹۲ از سوی سازمان سنجش اعلام شد.


پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای مشمولان سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۹۲ را اعلام کرد.داوطلبان آزمون سراسری سال 92دارنده دیپلم‌های شاخه نظری شامل رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که از سال 84 تا 91 دیپلم خود را اخذ کرده‌اند باید با مراجعه به سایت dipcode.medu.ir به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام و در صورت عدم مغایرت نسبت به تأئید و دریافت کد سوابق تحصیلی خود مبادرت کنند.

بنا بر این گزارش، در صورت عدم مشاهده اطلاعات و یا اعتراض نسبت به اطلاعات خود می‌توانند در سایت مذکور گزینه عدم تأئید را انتخاب و اعتراض خود را اعلام کنند.

گفتنی است، برای مراجعه به سایت مذکور از طریق لینک موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نیز می‌توانند اقدام کنند.

همچنین فارغ التحصیلان دیپلم قبل از سال 84، فارغ التحصیلان دیپلم شاخه فنی حرفه‌ای و کاردانش و فارغ التحصیلان غیر رشته‌های نظری (دانشسرا‌های تربیت معلم)، فارغ التحصیلان دیپلم نظام ترمی واحدی نظام جدید آموزش متوسطه و دیپلمه‌های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی نمی‌شوند.

لازم به ذکر است، مشاهده سوابق تحصیلی و تأئید آن به منزله ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 92نخواهد بود و داوطلبان برای ثبت‌نام در این آزمون باید از 16 تا 25 آذرماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.

مشمولان سوابق تحصیلی مشمولان سوابق تحصیلی سال 92
اخبار روزنامه ها