نحوه ثبت علاقه‌مندی برای متقاضیان کنکور و 24دی آخرین مهلت ثبت‌نام

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   19 دی 1391-08 January 2013بازدید 1945

نحوه ثبت علاقه‌مندی برای متقاضیان کنکور و  24دی آخرین مهلت ثبت‌نام


داوطلبان شرکت کننده در دوره بدون آزمون دانشگاههای پیام نور و غیردولتی لازم است پیش از آغاز ثبت نام، نکاتی را در خصوص خرید کارتهای اعتباری رعایت کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان باید انواع کارتهای اعتباری لازم برای ثبت نام برای پذیرش در رشته‌های تحصیلی بدون آزمون سراسری سال ۱۳۹۱ را پیش از ثبت نام از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org خریداری کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند، لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، کارت اعتباری به مبلغ 8500 تومان را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند.

داوطلبان که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز هستند، لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، کارت اعتباری به مبلغ ذکر شده را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند.


ثبت نام پذیش بدون آزمون سال 91 دانشگاههای پیام نور و غیردولتی از شب گذشته در سامانه سازمان سنجش آغاز شد و تا 24 دی ماه ادامه دارد.


کنکور ثبت نام متقاضیان کنکور دی ماه آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور
اخبار روزنامه ها