شرایط اختصاصی دانشگاه امام صادق برای پذیرش دانشجو در کنکور 92

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   10 اسفند 1391-28 February 2013بازدید 5690
شرایط اختصاصی دانشگاه امام صادق برای پذیرش دانشجو در کنکور 92دانشگاه امام صادق (ع) با شرایط اختصاصی برای سال تحصیلی 93-1392 برای تعدادی از رشته های تحصیلی در دو مقطع کارشناسی ارشد پیوسته ویژه برادران و کارشناسی ویژه خواهران دانشجو می‌پذیرد.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره نحوه ثبت نام متقاضیان پذیرش در دانشگاه امام صادق (ع) اظهار داشت: آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال 1392 که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی این دانشگاه هستند لازم است حداکثر تا پایان اسفندماه امسال به سامانه ثبت‌نام این دانشگاه به نشانی www.isu.ac.ir مراجعه و نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه اقدام کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از ˈحسین توکلیˈ تاکید کرد: تکمیل نکردن کاربرگ های مربوطه در سامانه اینترنتی دانشگاه امام صادق(ع) به منزله انصراف از ثبت نام قطعی در این دانشگاه تلقی خواهد شد.

وی یادآور شد: داوطلبان می‌توانند به یکی از دو روش ˈثبت‌نام به صورت اینترنتیˈ یا ˈتکمیل کاربرگ ثبت‌نام و ارسال به صورت پستیˈ اقدام به ثبت‌نام کنند و به همین منظور باید مبلغ شش هزار تومان به عنوان وجه ثبت نام در وجه دانشگاه پرداخت کنند.

توکلی درباره روند پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق (ع) توضیح داد: پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام دانشگاه امام صادق (ع)، از واجدان شرایط علمی برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت خواهد شد که در این مرحله صلاحیت‌های عمومی و علمی آنان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعیین و انتخاب رشته تحصیلی داوطلبان در مرحله آزمون شفاهی صورت می گیرد بنابراین در مرحله ثبت‌نام، نیازی به انتخاب رشته و گرایش وجود ندارد.

سخنگوی سازمان سنجش تصریح کرد که ثبت‌نام و قبولی در دانشگاه امام صادق (ع) محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته‌های آزمون سراسری سال 92 ایجاد نمی‌کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از میان آن دو، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نکنند از همین رو، لازم نیست در هنگام انتخاب رشته، رشته‌های این دانشگاه در میان اولویت‌های صدگانه آزمون سراسری، درج شود.

وی ادامه داد: نتایج نهایی پس از برگزاری آزمون شفاهی و دیگر مراحل گزینش، مطابق با ضوابط دانشگاه امام صادق (ع) تعیین می‌شود و نتایج پردیس برادران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانی www.isu.ac.ir و نتایج پردیس خواهران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانی www.isuw.ac.ir اعلام خواهد شد.


کنکور کنکور92 ثبت نام کنکور پذیرش دانشجو در کنکور92
اخبار روزنامه ها