توصیه‌های سازمان سنجش به داوطلبان کنکور 92

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   25 خرداد 1392-15 June 2013بازدید 1068توصیه‌های سازمان سنجش به داوطلبان کنکور 92

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور به داوطلبان کنکور 92 توصیه کرد که از آوردن وسایل اضافه در جلسه آزمون خودداری کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: بعد از قرار گرفتن کارت‌های شرکت در آزمون داوطلبان در روز دوم تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش‌آموزش کشور، داوطلبان ضرورت دارد با توجه به گروه انتخابی و شماره داوطلبی خود که هم به عدد و هم به حروف روی کارت‌ها نوشته شده، نسبت به شناسایی حوزه امتحانی خود اقدام کنند تا در روز برگزرای آزمون با آرامش کامل در حوزه حاضر شوند.

وی افزود: به تمام داوطلبان شهرستان‌های بزرگ مثل تهران، مشهد، اصفهان، اهواز،‌ شیراز و ... توصیه می‌‌شود حتما یک روز قبل از آزمون به حوزه امتحانی خود مراجعه کنند.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر همراه داشتن پرینت کارت شرکت در گروه آزمایشی مربوط که امضا شده و اثر انگشت وی در محل مربوط به اثر انگشت دیده می‌شود باید چند مداد نرم پر‌رنگ، سنجاق و مداد پاک‌کن همراه داشته باشد.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد:داوطلبان باید از همراهی وسایلی مثل کیف دستی، ساک دستی، کتاب، هر گونه نت و یادداشت، تلفن همراه،پیجر و نظایر آن به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند.

به گفته وی، در صورتی که داوطلب عمدا یا سهوا اقدام به همراهی چنین وسایلی کند، متخلف محسوب شده و بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون سراسری که بخشی از آن در اطلاعیه روزهای 27خرداد‌‌ماه و 3 تیرماه منتشر می‌شود، با وی رفتار خواهد شد.


توصیه‌های سازمان سنجش به داوطلبان کنکور 92 کنکور92 کنکور زمان برگزاری کنکور92 توصیه های مشاوران به کنکور
اخبار روزنامه ها