نکات مهم کنکوری درباره دفترچه سئوالات گروه های آزمایشی پنج گانه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   01 تیر 1392-22 June 2013بازدید 735نکات مهم کنکوری درباره دفترچه سئوالات گروه های آزمایشی پنج گانه
سازمان سنجش، نکات مهم مرتبط با دفترچه سوالات آزمون سراسری سال 92 را اعلام کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  مهر، در آزمون سراسري سال 1392 به هر داوطلب در تمام گروههاي آزمايشي يك پاسخنامه و 2 دفترچه سوال (آزمون عمومي - دفترچه شماره 1 - و آزمون اختصاصي - دفترچه شماره 2 -) داده مي‌شود.

داوطلبان داراي ديپلم بهياري و يا شاغل بهيار در گروه آزمايشي علوم تجربي و داوطلبان داراي ديپلم و مدرك پيش‌دانشگاهي علوم و معارف اسلامي در گروه آزمايشي علوم انساني علاوه بر پاسخگويي به سوالات دفترچه‌هاي عمومي (دفترچه شماره 1) و اختصاصي (دفترچه شماره 2) باید به سوالات دفترچه اختصاصي شماره 3 نيز پاسخ دهند.

داوطلبان در تمام گروههاي آزمايشي باید پاسخ سوالات دفترچه‌هاي عمومي و اختصاصي را در همان يك برگ پاسخنامه تحويل شده علامتگذاري کنند.

تمام سؤالات آزمون عمومي (دفترچه شماره 1) و اختصاصي (دفترچه شماره 2) داوطلبان در هر يك از پنج گروه آزمايشي، شخصي‌سازي شده و شماره داوطلبي، نام خانوادگي و نام هر داوطلب بر روي جلد دفترچه آزمون وي درج شده است.

اين دفترچه‌ها داراي تنوع بوده و در انواع A، B، C و D تقسيم مي‌ شوند، پاسخنامه و دفترچه آزمون عمومي (دفترچه شماره 1) داوطلبان تمام گروههاي آزمايشي در يك بسته‌ نايلوني و هر يك از دفترچه‌هاي آزمون اختصاصي (دفترچه‌هاي شماره 2 و 3) نيز در بسته‌هاي نايلوني جداگانه تحويل داوطلبان خواهد شد.

دفترچه‌ مربوط به داوطلبان اقليتهاي ديني و يا متقاضي زبان غيرانگليسي در تمام گروه‌هاي آزمايشي در دروس عمومي، دفترچه مربوط به زبان تخصصي آلماني و فرانسه در گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي و دفترچه‌هاي شماره 3 در گروه آزمايشي علوم تجربي (سؤالات درس بهياري) و در گروه آزمايشي علوم انساني (سؤالات درس اصول عقايد و فقه) نيز شخصي‌سازي شده و مشخصات داوطلبان بر روي جلد دفترچه درج شده است.نکات مهم کنکور نکات مهم راجع به دفتر چه کنکور کنکور92 زمان برگزاری کنکور 92
اخبار روزنامه ها