ویرایش مغایرت‌های سهمیه‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران کنکور 92 تا دهم تیر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   04 شهریور 1392-26 August 2013بازدید 1230ویرایش مغایرت‌های سهمیه‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران کنکور 92 تا دهم تیر

داوطلبان کنکور متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای اعلام مغایرت، باید حداکثر تا دهم تیر ماه منحصرا به سایت اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات مراجعه و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنند.
خبرگزاری فارس: ویرایش مغایرت‌های سهمیه‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران کنکور 92 تا دهم تیرماه

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای اعلام مغایرت، باید حداکثر تا دهم تیر ماه منحصرا به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قسمت ویرایش اطلاعات مراجعه و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنند.

بدیهی است اطلاعات دریافتی به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال می‌شود و در صورت تائید سهمیه توسط ارگان مربوط لازم است اطلاعات حداکثر تا 18 تیر ماه در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شود. پس از آن سهمیه درخواستی داوطلبان اعمال می‌شود و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نیست.

سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه برای روشن شدن وضعیت سهمیه‌ای خود باید به ارگان مربوط (ستاد مشترک سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و ستاد نیروهای مسلح) مراجعه کنند.

بدیهی است در صورت تائید سهمیه لازم است اطلاعات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان مربوطه حداکثر تا 18 تیر ماه در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شود و پس از آن سهمیه داوطلبان اعمال می‌شود. در غیر این صورت این دسته با سهمیه مناطق، گزینش خواهند شد و هیچ اعتراضی قابل پذیرش نیست.


سهمیه های کنکور سهمیه کنکور سهمیه کنکور 92
اخبار روزنامه ها