پایان قرنطینه قرائت پاسخنامه‌های کنکور 92 در صحت و سلامت کامل

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   24 تیر 1392-15 July 2013بازدید 586پایان قرنطینه قرائت پاسخنامه‌های کنکور 92 در صحت و سلامت کامل

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: قرنطینه قرائت پاسخنامه‌های کنکور 92 با صحت و سلامت کامل به پایان رسیده است.

پرتال دانشگاهی به نقل از حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: پس از برگزاری آزمون سراسری سال 92 پاسخنامه‌های امتحانی به صورت لاک و مهر و پلمپ شده با حفاظت و اسکورت کامل به سازمان سنجش منتقل و به نماینده دفتر فناوری اطلاعات سازمان سنجش تحویل داده شده است.

وی افزود: قرنطینه پاسخنامه‌های آزمون سراسری سال 92 از 9 صبح 6 تیرماه با رعایت تمام ضوابط و مقررات مربوط آغاز و نسبت به انجام مجموعه عملیات قرائت پاسخنامه‌ها اقدام شده است.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه قرائت پاسخنامه‌ها، پاسخنامه هر داوطلب توسط دو دستگاه علامت‌خوان به طور جداگانه قرائت و نتیجه حاصله تطبیق داده شده است تا از صحت قرائت پاسخنامه اطمینان حاصل شود.

وی افزود: به طور موردی نیز به صورت تصادفی نتیجه به صورت دستی کنترل و از صحت صد در صدی قرائت اطمینان حاصل شده است.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش در ادامه تأکید کرد: نتیجه قرائت در چند تیپ تهیه و بر اساس دستورالعمل‌ها برای نگهداری در محل‌های امن به مسئولین ذیربط تحویل داده شده است.

توکلی تصریح کرد: پس از تنظیم صورتجلسه قرنطینه مذکور در ساعت 11 صبح روز جمعه 21 تیرماه به پایان رسیده و تمام پرسنل همکار در قرنطینه با رعایت تمامی مقررات به سلامت خارج شدند.


پایان قرنطینه قرائت پاسخنامه‌های کنکور 92 قرنطینه پاسخنامه های کنکور زمان قرنطینه پاسخنامه های کنکور92
اخبار روزنامه ها