معرفی رشته های فنی دانشگاه شریف برای برترین رتبه های کنکور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   13 امرداد 1392-04 August 2013بازدید 969معرفی رشته های فنی دانشگاه شریف برای برترین رتبه های کنکور

دانشگاه صنعتی شریف ششمین همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف را از 18 مرداد به مدت 4 روز برگزار می کند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه صنعتی شریف در پی احساس نیاز داوطلبان آزمون سراسری‌ جهت آشنایی بیشتر با رشته‌های دانشگاهی و همچنین به منظور ارتقای سطح علمی ورودی‌های خود از طریق ایجاد علاقه مندی در رشته‌های کمتر شناخته شده، اقدام به برگزاری «ششمین همایش معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه» کرده است.

مهندس رحیمی دبیر ششمین همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی گفت: این همایش از 18 لغایت 21 مرداد ماه 1392، به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده و در هر روز آن تمامی رشته‌ها توسط اساتید شناخته شده آن رشته معرفی می شوند. بنابراین هر داوطلب می تواند با ثبت نام در یکی از چهار روز برگزاری این همایش با تمامی رشته های فنی، مهندسی و علوم پایه آشنایی پیداکنند.

وی همچنین در مورد مخاطبان این همایش افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت موجود، مخاطبان اصلی این همایش داوطلبان ممتاز آزمون سراسری هستند که رتبه کشوری آن ها کمتر از 5000 است. اما با توجه به رسالت دانشگاه شریف در اطلاع رسانی به آحاد جامعه، دبیرخانه برگزاری همایش از سال گذشته امکان حضور داوطلبان با رتبه های بالای 5000 کشوری در همایش را از طریق فناوری ویدئو کنفرانس بوجود آورده است. در واقع برنامه سالن اصلی به صورت ویدئو کنفرانس به سالن دیگر منتقل خواهد شد.

دبیر همایش همچنین از برنامه جدید این همایش خبر داد: با توجه به تجربه سال‌های پیش همایش در خصوص نیازهای داوطلبان، دبیرخانه برگزاری بسته مشاوره تخصصی را به برنامه‌های خود افزوده است.

در این بسته داوطلبان از طریق مشاوران پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه جهت انتخاب رشته آگاهانه راهنمایی می شوند.

لازم به ذکر است که ثبت نام در همایش تنها به صورت اینترنتی بوده و از طریق پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه شریف به آدرس اینترنتی student.sharif.ir انجام می پذیرد.رشته های دانشگاه شریف برای کنکور رشته های دانشگاه شریف برای رتبه های برتر کنکور
اخبار روزنامه ها