آغاز تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ از ششم آبان‌ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   31 شهریور 1392-22 September 2013بازدید 2042آغاز تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ از ششم آبان‌ماه

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی از کدرشته محل‌های جدید آزمون سراسری سال ۹۲ روز دوشنبه ششم آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش و نشریه پیک سنجش منتشر می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب برای تمام پذیرفته‌شدگان نهایی و آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل کرده، اما پذیرفته نشده‌اند، در هر یک از کد رشته‌ محل‌های انتخابی در بین داوطلبان کد رشته محل مذکور و در سهمیه‌های مختلف با توجه به نمره کل داوطلب در همان کد رشته محل و همچنین رتبه آخرین فرد پذیرفته شده و اطلاعات دیگر، روز یکشنبه هفتم مهرماه 92 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، داوطلبان پس از دریافت کارنامه از سایت سازمان سنجش، در صورتی که درباره کد رشته محل‌های انتخابی و سایر مندرجات کارنامه سؤالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا روز چهارشنبه 15 آبان ماه امسال از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند و به مکاتبات بعد از 15 آبان‌ماه نیز ترتیب اثر داده نمی‌شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، داوطلبان باید از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری خودداری کنند.

بنابراین گزارش، اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با زمان و اطلاعات دیگر نیز شامل رشته‌های نیمه متمرکز دوره‌های روزانه، شبانه (نوبت دوم)، دانشگاه پیام‌نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دوره‌های بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی به همراه فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر رشته به همراه برنامه زمانی شرکت در مصاحبه آزمون علمی، پروژه و ... در روز چهارشنبه17 مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 92 نیز در اواخر دی ماه یا اوایل بهمن‌ ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.


تکمیل ظرفیت آزمون سراسری زمان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری زمان آغاز تکمیل ظرفیت آزمون سراسری
اخبار روزنامه ها