جدا شدن کنکور دانشگاه آزاد از آزمون سراسری از سال 93

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   06 آبان 1392-28 October 2013بازدید 5922جدا شدن کنکور دانشگاه آزاد از آزمون سراسری از سال 93

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون سراسری این دانشگاه که در سال گذشته به صورت آزمایشی با آزمون سراسری سازمان سنجش ادغام شده بود، در سال 93 به صورت مستقل توسط مرکز آزمون خود این دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، ˈناصر اقبالیˈ افزود: داوطلبان باید در زمان های اعلام شده برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون مراجعه و در زمان برگزاری آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی مانند گذشته شرکت کنند.

وی با بیان اینکه برگزاری آزمون مستقل به عنوان یک فرصت بیشتر برای داوطلبان تلقی می شود، در خصوص زمان ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: زمان ثبت نام آزمون سراسری در بهمن ماه و زمان برگزاری آن در اواسط تابستان سال 93 خواهد بود.

رییس مرکز آزمون در خصوص تقویم زمانی ثبت نام آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 93 نیز یادآورشد: زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی سال 93 آذرماه و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دی ماه سال جاری خواهد بود.

اقبالی خاطرنشان کرد: جزئیات ثبت نام و برگزاری هر آزمون متعاقبا از طریق پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی به نشانی www.pubr-azmoon.com اعلام خواهد شد.

وی اظهار داشت: داوطلبان هر آزمون اگر با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با مراجعه به این پایگاه سوال خود را مطرح کنند تا کارشناسان در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.


تفکیک کنکور سراسری از آزاد کنکور سراسری کنکور آزاد جداشدن کنکور ها از هم کنکور آزاد و سراسری
اخبار روزنامه ها