بسته های آموزش زبان تافل IELTS

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   22 شهریور 1391-12 September 2012بازدید 4576
بسته های آموزش زبان تافل   IELTSاین نرم افزار شامل :

1 –  نرم افزار اصلی - راهنمای مطالعه خودآموزی ، آزمایشگاه تلفظ ، یک دوره آزمون IELTS کامل ، پوشش هر چهار مهارت IELTS، همچنین  فایل صوتی ، کلید پاسخ و متن فایل های صوتی


2 - کتاب الکترونیکی درسی - ارائه 8 مبحث مبتنی بر هر 8 درس کتاب - با تمرکز بر روی توسعه مهارت های کلیدی آزمون .


3 - کتاب الکترونیکی  تقویت کننده  امتیاز و رتبه آزمون - شامل بررسی ، تثبیت و پیشرفت کتاب دانش آموز ، تقویت  لغات ضروری و مورد نیاز زبان آموز همراه با فایل صوتی


-این نرم افزار برای آزمون سطح علمی  Academic  IELTS  و بسیار ساده و کاربر پسند طراحی گردیده و هم برای دوره های کلاس درسی آموزشگاهی و هم دوره های خود آموزی بسیار ایده آل و مناسب می باشد.


-ساختار اصلی این محصول 40 ساعت آموزش را برای مخاطب خود فراهم نموده و  این در حالیست که در بخش های دیگر این محصول نیز جهت تقویت و آمادگی کاربر ساختارهایی ویژه طراحی شده است.


-در این محصول  تمرکز و تاکید برروی توسعه و پیشرفت مهارت های کلیدی آزمون یعنی مهارت های گوش دادن – خواندن – نوشتن و صحبت کردن  بوده و به  بهترین حالت مورد آزمایش و آزمون آمادگی قرار می گیرد.


خلاصه این که در این محصول کلیه موارد مورد نیاز جهت آمادگی آزمون علمی IELTS مهیا بوده و ما برای موفقیت در آزمون سطح علمی Academic  IELTS  ،در هفته ها و ماه آخر قبل از آزمون این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم .


قیمت:9800 تومان


 

 

محصولات مرتبط :

آموزش زبان رزتا استون روي يك DVD

آموزش 31 زبان زنده دنيا در 3 دی وی دیrosetta stone

سریال آموزش زبان انگلیسی EXTRA

آموزش زبان نصرت ( نسخه جديد ) - DVD

آموزش مکالمه انگلیسی How Do You Do

 

آموزش زبان تافل TOEFL IELTS
اخبار روزنامه ها