آغاز ثبت نام آزمون TOEFL PBT

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   09 امرداد 1390-31 July 2011بازدید 2873داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون TOEFL PBT مي توانند از امروز شنبه 8 مرداد با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور در اين آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون TOEFL) PBT) در روزهاي 23 مهر سال 90 همزمان با 15 اکتبر سال 2011 و 21 آبان سال 90 همزمان با 12 نوامبر سال 2011 برگزار مي شود.

ثبت‌نام اين آزمون‌ها از روز 8 مرداد از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني http://ets.sanjesh.org آغاز مي شود. ظرفيت ثبت نام در هر يک از اين دو آزمون 250 نفر بوده و محل برگزاري سايت دوم سازمان سنجش آموزش کشور واقع در شهرستان کرج ، مشکين دشت، خيابان شهيد متوسليان است.

داوطلباني که دسترسي به کارت‌هاي اعتباري خارج از کشور MASTER CARD,VISA…  دارند، مي توانند به صورت آن لاين در اين آزمون ها ثبت نام کنند. اين گروه از داوطلبان مي توانند با ورود به سايت ETS  به نشاني WWW.ETS.ORG/TOEFL در اين آزمونها ثبت نام کنند. (نشاني مرکز سازمان سنجش آموزش کشور در کرج در اين سايت G714 است)

داوطلبان بايد تا 10 روز قبل از تاريخ آزمون، فرم تقاضانامه مندرج در سايت اين سازمان به نشاني http://ets.sanjesh.org را تکميل و يک قطعه عکس (تمام رخ مربوط به سال جاري) را نيز از طريق سايت اعلام شده، ارسال کنند.


ثبت نام آزمون TOEFL PBT
اخبار روزنامه ها