پذیرش دانشجوی زبان در دانشگاه باقر العلوم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   13 شهریور 1390-04 September 2011بازدید 4081پذیرش دانشجوی زبان در دانشگاه باقر العلوم

دانشگاه باقرالعلوم (ع) در رشته‌های زبان عربی، انگلسی و فرانسه برای ترم پاييز سال‌جاری از ميان طلاب واجد شرايط زبان آموز می‌پذيرد.

حجت‌الاسلام والمسلمين «سيد محمود موسوی» رئيس دانشكده زبان دانشگاه باقرالعلوم(ع) با اشاره به اهميت فراگيری زبان‌های خارجی برای طلاب در عصر كنونی برای تبليغ و نشر بين‌المللی علوم اهل‌بيت (ع)، اظهار كرد: معاونت آموزش دفتر تبليغات اسلامی با هدف اشاعه آموزه‌های اسلام، اقدام به راه‌اندازی دوره‌های زبان خارجی برای طلاب كرده است.

رئيس دانشكده زبان دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بيان اين مطلب كه اين دانشگاه در هر فصل از ميان طلاب برادر و خواهر علاقه‌مند به زبان‌های خارجی، زبان‌آموز می‌پذيرد، افزود: دوره‌های زبان عربی و انگليسی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و عالی برگزار خواهد شد و زبان‌آموزان پس از اتمام هر دوره و قبولی در امتحان، مجوز ورود به دوره بعدی را پيدا می‌كنند.

اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: افرادی كه بتوانند دوره عالی را پشت سر بگذارند، در دوره‌های تخصصی زبان شركت خواهند كرد.

وی طول دوره‌ها برای هر سطح را دو ترم (دو فصل) عنوان كرد و يادآور شد: كلاس‌های دوره زبان‌آموزی برای خواهران در شيفت صبح و برای برادران در شيفت بعد‌ازظهر خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمين موسوی، گذراندن پايه ششم برای برادران و داشتن سطح يك حوزه برای خواهران را از شرايط حضور در اين دوره‌ها دانست و گفت: نام‌نويسی برای ترم پاييز تا 16 شهريورماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اينكه آزمون ورودی اين دوره، 18 شهريورماه جاری با شركت برادران و خواهران، ساعت 8 صبح در رشته عربی و ساعت 10 صبح در رشته زبان انگليسی در دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار خواهد شد، تصريح كرد: رشته زبان فرانسه آزمون كتبی نداشته و پذيرش صرفاً از طريق مصاحبه صورت می‌پذيرد.

موسوی خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام و يا كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند به دانشگاه باقرالعلوم (ع)، بلوك يك، مراجعه و يا با شماره 21160 داخلی 6209 تماس بگيرند.


پذیرش دانشجوی زبان دانشگاه باقر العلوم
اخبار روزنامه ها