توزیع کارت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   14 آذر 1390-05 December 2011بازدید 1893


توزیع کارت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو

تهران- توزیع اینترنتی كارت ورود به جلسه داوطلبان شصت و سومین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ‌(Tolimo:E-A2011) از فردا، 14 آذرماه آغاز می شود.
كارت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو از فردا توزیع می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: داوطلبان شركت در شصت و سومین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته می توانند از فردا، 14 آذرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و پس از وارد كردن اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره كارت ملی و یا شماره پرونده و كد رهگیری، نسبت به مشاهده و گرفتن پرینت از كارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام كنند.

'حسین توكلی' از داوطلبان خواست درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات كارت ورود به جلسه آزمون به باجه رفع نقص كارت واقع در دانشكده آمار و انفورماتیك سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی تهران، خیابان انقلاب، ضلع شمال غربی میدان فردوسی، كوچه شاهرود مراجعه كنند.

وی یادآور شد: واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات آزمون سازمان سنجش نیز تا 16 آذرماه در ساعات اداری، آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است و داوطلبان می توانند سوالات خود را از طریق تماس با شماره تلفن های 88923595 تا 88923599 با مسوولان این واحد درمیان بگذارند.

شصت و سومین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته روز پنج شنبه، 17 آذرماه منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد و نشانی حوزه امتحانی داوطلبان بر روی كارت ورود به جلسه آنها درج شده است.


توزیع کارت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو
اخبار روزنامه ها