شصت و پنجمین آزمون زبان انگلیسی تولیمو

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   10 بهمن 1390-30 January 2012بازدید 1896شصت و پنجمین آزمون زبان انگلیسی تولیمو

شصت و پنجمین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته Tolimo:E-A2012 روز پنجشنبه 13 بهمن ماه منحصراً در شهر تهران برگزار می شود.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از مهر، کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه 10 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می‌گیرد تا داوطلبان شرکت کننده در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات شامل شماره پرونده و کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی خود نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارایه کند.

دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش آموزش کشور واقع در تهران، خیابان انقلاب، ضلع شمال غربی میدان فردوسی، کوچه شاهرود به عنوان محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون انتخاب شده است.

چنانچه داوطلبان شرکت کننده در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورود به جلسه آزمون خود داشته باشند، می توانند در روز چهارشنبه 12 بهمن ماه با دردست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس و مراجعه به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.


آزمون زبان انگلیسی تولیمو Tolimo
اخبار روزنامه ها