دوره فشرده آمادگی آزمون TOEFLو IELTS با روش دانشگاه AUT نیوزلند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   17 بهمن 1390-06 February 2012بازدید 4315


دوره فشرده آمادگی آزمون TOEFLو IELTS با روش دانشگاه AUT نیوزلند

این مرکز به طور تخصصی به منظور برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون‌های بین‌المللی و تافل دکترا تأسیس گردیده است و هدف آن ارتقا سطح زبان آموزان به صورت تخصصی برای این گونه آزمونها می‌باشد. مدیر این مجموعه، دانشجوی دکتری Linguistics در دانشگاه AUT نیوزلند بوده و در حدود ۱۲ سال سابقه تدریس در کلاسهای آزمونهای بین‌المللی در مؤسسات معتبر و نیز دانشگاههای تهران و مؤسسات آموزش عالی‌ می‌باشد.
تدریس در این مرکز منطبق با استانداردهای آموزشی کالج زبانAUT نیوزلند به همراه جدیدترین جزوات و سی‌دی‌های آموزشی آن مرکز می‌باشد.
بر این اساس، کلاسهای این مرکز آن گونه برنامه ریزی شده‌اند که زبان آموزان به طور متوسط در طی‌ گذراندن ۷۵ ساعت بعد از دوره مقدماتی به سطح  6IELTS ( 80 TOEFL) و نیز با گذراندن ۱۰۰ ساعت به نمره7 IELTS ( 100TOEFL) و یا بالاتر برساند.

کلاسهای این مجموعه به ۲ صورت عادی و فشرده برگزار میگردد:

دورهٔ عادی: کلاسها به صورت ۳ ساعته و ۲ روز در هفته برگزار میگردد.
دورهٔ فشرده:کلاسها به صورت ۳ ساعته ۶ روز در هفته برگزار میگردد.


در طول این دوره‌های آموزشی،بصورت مقطعی و منظم آزمونهای رایگان جهت ارزیابی پیشرفت زبان آموزان برگزار میگردد. این آزمونها منطبق با آزمونهای رسمی‌ بوده که در مقیاس کوچکتر و منطبق با سطح زبان آموز صورت میگیرند. هدف از بر گذاری چنین ازمونهأی ارزیابی مداوم زبان آموزان و برنامه ریزی منظم برای ادامه دوره آموزش و نیز آشنای کامل آنها با نوع امتحان اصلی‌ می‌باشد.
مهمترین هدف این مرکز، آموزش  اصولی زبان انگلیسی‌ به زبان آموزان و سپس آمادگی آنها برای آزمونهای مختلف می‌باشد چرا که به کرات مشاهده شده است که بعد از انجام آزمون، زبان آموزان قادر به استفاده از دانش زبانی‌ خود دردنیأ واقعی‌ نمیباشند.
شهریه این دوره‌های آموزشی مناسب بوده و به همراه  تخفیفات ویژه برای گروه‌های مختلف می‌باشد.
این مرکز همچنین به داوطلبان راهنما‌های لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر را نموده و زبان آموزان را به این مرکز معرفی‌ مینماید.

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید .
آمادگی آزمون TOEFL IELTS دانشگاه
اخبار روزنامه ها