آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT از امروز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   05 امرداد 1392-27 July 2013بازدید 625
آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT از امروز


ثبت‌نام آزمون استاندارد زبان انگلیسی EPT از امروز شنبه ۵ مردادماه آغاز شد و تا سه‌شنبه ۱۵ مردادماه ادامه دارد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت:‌ بیست و چهارمین آزمون EPT از امروز شنبه 5 مردادماه آغاز شد و تا روز سه‌شنبه 15 مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت Ept.iauset. com مراجعه و برای ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون در رابطه با تاریخ برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در روز جمعه 25 مردادماه در تهران برگزار خواهد شد و داوطلبان باید یک ساعت قبل از آزمون یعنی ساعت 7 صبح در محل برگزاری حضور یابند.

اقبالی در رابطه با منابع برای مطالعه و استفاده داوطلبان گفت:‌ منابع آزمون EPT بر روی سایت Ept.iauset. com قرار دارد و متقاضیان می‌توانند از این منابع استفاده کنند.

مشاور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا برای شرکت در این آزمون شرط سنی مطرح است، گفت برای شرکت در آزمون EPT شرط سنی وجود ندارد و هر فرد می‌تواند برای ارزشیابی وضعیت زبان انگلیسی خود در این آزمون شرکت کند.

* آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال امروز برگزار شد

ناصر اقبالی در مورد آزمون آیلتس نیز گفت: آزمون آیلتس(IELTES) در دو ماژول آکادمیک و جنرال امروز شنبه 5 مردادماه در تهران برگزار شد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مهم‌ترین و معتبرترین مجری برگزاری آیلتس در ایران است که هر ماه 3 آزمون در تهران و چند آزمون در شهرستان‌های شیراز، رشت، کرمانشاه برگزار می‌کند.

اقبالی تاکید کرد: ما در پی آن هستیم که تعداد برگزاری آزمون‌های آیلتس را با توجه به میزان بالای متقاضیان به ویژه در شهرستان‌ها افزایش دهیم.

وی گفت: داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی به آدرس الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز آزمون در اسرع وقت پاسخ دهند.


آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT زمان ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT
اخبار روزنامه ها