فرصت مجدد برای شرکت در آزمون MHLE و آغاز ثبت‌نام از اول مهر ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   16 شهریور 1392-07 September 2013بازدید 769فرصت مجدد برای شرکت در آزمون MHLE  و  آغاز ثبت‌نام از اول مهر ماهرییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری نوبت دوم آزمون MHLE در سال 92 خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از غلامرضا حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، با اشاره به برگزاری نوبت دوم نوزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) به علت درخواست‌های مکرر داوطلبان،‌ در مهرماه سال جاری، اظهارکرد: ثبت نام این آزمون از ساعت 18 روز دوشنبه اول مهر 92 آغاز و به محض تکمیل ظرفیت متوقف خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به پایان یافتن فرصت ثبت‌نام آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت در 12 مهرماه، داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می‌توانند ثبت‌نام خود را در مهلت مقرر انجام داده و مدرک زبان خود را در فرصتی که برای تکمیل مدارک ph.D در نظر گرفته و اعلام خواهد شد، ارسال کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری آزمون MHLE در روز پنج شنبه 18 مهرماه 1392، اظهارکرد: این آزمون مشتمل بر 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (شامل درک مطلب شنیداری،‌واژگان، ساختار و دستور زبان و درک مطلب نوشتاری) و دارای 100 نمره (بدون نمره‌ منفی) است.

وی افزود: هزینه ثبت‌نام در این آزمون 31 هزار و 500 تومان است که طبق دستورالعمل ارائه شده در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

حسن زاده با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه 16 مهرماه 92 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، گفت: کارنامه اینترنتی نوزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آزمون از ساعت 18 روز سه شنبه 23 مهرماه 92 از طریق همین سایت قابل دریافت است.

شایان ذکر است، نوبت اول آزمون MHLE سال 92 در 31 مرداد 92 با حضور 2900 داوطلب در دو حوزه آزمونی تهران و اصفهان برگزار شد.


برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت آزمون زبان وزارت بهداشت آزمون MHLE ثبت نام آزمون MHLE آزمون MHLE
اخبار روزنامه ها