آغاز ثبت‌نام آزمون EPT دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   21 مهر 1392-13 October 2013بازدید 925آغاز ثبت‌نام آزمون EPT دانشگاه آزادثبت‌نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، ناصر اقبالی - رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان می‌توانند تا روز دوشنبه 22 مهر ماه با مراجعه به سایت ept.iauset.com نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی خود اقدام کنند.

وی افزود: این آزمون در روز جمعه 26 مهر ماه برگزار می‌شود و ثبت‌نام‌شدگان باید در زمان مقرر در واحد علوم و تحقیقات تهران حضور به هم رسانند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه منابع این آزمون بر روی وب سایت ept.iauset.com قرار دارد که متقاضیان می‌توانند برای ارتقاء اطلاعات خود به آنها رجوع کنند، درخصوص زمان صدور کارت، گفت: ثبت‌نام شدگان برای دریافت برگه ورود به جلسه خود باید در روز چهارشنبه 24 مهر ماه به سایت فوق مراجعه و نسبت به پرینت برگه ورود به جلسه اقدام کنند.

وی در خصوص اعلام نتیجه دوره قبل آزمون EPT، اظهار داشت: نتیجه این آزمون بعدازظهر امروز بر روی سایت فوق قرار خواهد گرفت و ثبت‌نام‌شدگان دوره قبل می‌توانند از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.آزمون EPT زمان برگزاری آزمون EPT زمان دریافت کارت آزمون EPT آزمون EPTچیست؟
اخبار روزنامه ها