آغاز توزیع کارت آزمون عمومی انگلیسی از یکشنبه این هفته

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   09 آبان 1392-31 October 2013بازدید 713آغاز توزیع کارت آزمون عمومی انگلیسی از یکشنبه این هفته


آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) روز 18 آبان ماه برگزار می شود و داوطلبان می توانند از یکشنبه با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور کارت آزمون خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) در 18 آبان ماه (Nov.09.2013) برگزار شده و کارت ورود به جلسه اين آزمون از روز يكشنبه 12 آبان تا چهارشنبه 15 آبان از ساعت 8:30 تا ساعت 15:30 توزيع می شود.

داوطلبان مي‌توانند در تاريخهاي‌ ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر (گذرنامه و يا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران، خيابان كريم‌خان زند، بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني، پلاک 204، سالن پاسخگويي مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه کنند.

محل برگزاري آزمون در دو حوزه است و دريافت كارت ورود به جلسه در روز آزمون به هيچ عنوان امكان پذير نخواهد بود و داوطلبان بايستي حتما در تاريخ هاي تعيين شده براي دريافت كارت به آدرس اعلام شده مراجعه کنند.آزمون زبان توزیع کارت آزمون عمومی انگلیسی توزیع کارت زبان
اخبار روزنامه ها