برگزاری مجدد آزمون آیلتس توسط دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان خارجیارسال شده در   04 اردیبهشت 1392-24 April 2013بازدید 1025
برگزاری مجدد آزمون آیلتس توسط دانشگاه آزاد


رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز دور جدید برگزاری آزمون آیلتس توسط این دانشگاه و زمان جدید نخستین آزمون خبر داد.
پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری گزارش خبرنگار مهر، ناصر اقبالي در این باره گفت: آزمون ILETS  در سال جاری و در 21 اردیبهشت ماه ویژه متقاضيان آكادميک برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان ثبت نام در فرایند این آزمون، اعلام کرد که متقاضیان تا 6 اردیبهشت ماه مهلت ثبت نام دارند و می‌توانند از هم اكنون پس از اطمينان از فعال بودن پروفايل خود بر روي وب سايت Ielts.iauset.com نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، اگر داوطلبي در موعد مقرر ثبت نام نکند از ليست رزرو آزمون حذف خواهد شد.

اقبالي در مورد مکان برگزاری آزمون، اظهار داشت: ثبت نام شدگان قطعی آزمون 21  ارديبهشت ماه لازم است به نشانی انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، ساختمان فرهيختگان مراجعه کنند.

وی یادآوری کرد: در حال حاضر بزرگترین مجری رسمي IELTS در ايران دانشگاه آزاد اسلامی است كه از طريق واحدهای این دانشگاه واقع در شهرهای تهران، شيراز، رشت و كرمانشاه اين آزمون برگزارمی‌شود.

سال گذشته اعلام شد که آزمون آیلتس توسط دانشگاه آزاد برگزار نمی‌شود و در این زمینه برای داوطلبان این آزمون مشکلاتی پیش آمده بود.
برگزاری آزمون آیلتس برگزاری مجدد آزمون آیلتس آزمون
اخبار روزنامه ها