برگزاری همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب وکار MBA&DBA

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مديريتارسال شده در   01 بهمن 1391-20 January 2013بازدید 2681


برگزاری همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب وکار mba & DBAمدرسه عالی کسب و کار ماهان،بنیانگذار دوره های کاربردی و مهارتیmba و DBA در ایران و برند  نوآور در برگزاری دوره های مدیریت راهبردی کسب و کار ،در راستای اهداف بلند مدت خود جهت ارتقاء سطح مدیریت دانش محور و دانش مدیر محور، با همکاری انجمن mba ایران و موسسه فرهنگی هنری عصر قلم اقدام به برگزاری بزرگترین همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب وکار"mba" و "DBA"  با محوریت نوآوری در کسب و کار در نهم و دهم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما نموده است.


فلسفه وجودی این هم اندیشی بزرگ بین المللی،ارائه راهکارهای کاربردی مهارتی جهت معضلات و چالش های مدیریتی کسب وکار ایران از طریق بهره مندی از اساتیدنامدار بین المللی  همچون روبرت تیان،درایتون برد و... و اساتید ایرانی صاحب سبک،مدل،دانش ،تخصص و تجربه مدیریتی و همچنین برگزاری پنل ها و کارگاهها و کلینیک های تخصصی مدیریت میباشد.


مزین گشتن شورای سیاستگذاری همایش،به اسامی چون پروفسور علی اکبر فرهنگی پدر علم ارتباطات ایران،پروفسور ناصر میرسپاسی پدر علم مدیریت منابع انسانی،پروفسور مسعود حیدری پدر علم اصول و فنون مذاکرات ایران و پروفسور عبدالحمید ابراهیمی پدر علم بازاریابی ایران بیانگر تأکید دلسوزانه و پدرانه این اسطوره های جاودانه به ارائه راهکار به جای شعار درمسیر تغییر نگرش مدیران این مرزو بوم میباشد.

از دیگر ویژگی های این جولانگاه بزرگ نوآوری،ارزیابی ،انتخاب و تجلیل از برند های نوآور در عرصه مدیریت کسب و کار در سال 91 است.

همچنین در این همایش مقالات دانشجویان،دانشپذیران و اساتید در حوزه های گسترده مدیریت مورد بررسی،داوری قرارگرفته و گزیده آنها در کتاب پژوهشی مقالات چاپ و منتشر می گردد.
دبیر خانه همایش با اشاره به استقبال بی نظیر مدیران عالی،ارشد ،میانی ،کارشناسان متخصص سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین پژوهشگران،دانشجویان و دانش پژوهان و اساتید علوم مدیریتی به حضور در همایش ،مشارکت و همراهی بسیاری از مجلات مدیریتی،دانشگاههای بین المللی و داخلی ،پژوهشکده ها و موسسات آموزش عالی را در مسیر تغییر نگرش مدیران به فال نیک گرفت.

متقاضیان به شرکت در این همایش، می‌توانند فرم مشاوره و پیش ثبت نام الکترونیکی را تکمیل و ارسال نمایند.

گفتنی است علاقه مندان می توانند پرسشهای خود را در در مورد همایش از طریق رایانامه conferences@mahanbs.com مطرح نمایند.

جهت کسب اطلاعت بیشتر به وب سایت رسمی همایش مراجعه نمایید.زمان برگزاری 9 و 10 بهمن ماه سال 91
همایش برگزاری همایش بین اللملل مدیریت همایش مدیریت همایش مدیریت کسب و کار برگزار همایش MBA
اخبار روزنامه ها