اعلام شرايط پذيرش دانشجوي نمونه ارشد در دانشگاه صنعتي شاهرود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   01 تیر 1390-22 June 2011بازدید 2875


دانشگاه صنعتي شاهرود شرايط استفاده از تسهيلات رتبه اولي و ممتاز جهت ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر را در مقطع کارشناسي ارشد اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتي شاهرود شرايط استفاده از تسهيلات رتبه اولي و ممتاز جهت ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر را در مقطع کارشناسي ارشد اعلام کرد.

شرايط استفاده از تسهيلات رتبه اولي

داوطلباني مي توانند از اين سهميه استفاده کنند که ابتدا در آزمون سراسري سال 90 شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده باشند و همچنين، حداکثر در مدت هشت نيمسال ميان دانشجويان هم ورودي و هم رشته خود با کسب بالاترين معدل فارغ التحصيل شوند و تمام نمرات اين دانشجويان تا پايان تيرماه 90 در سيستم آموزشي گلستان ثبت شده باشد.

اين دانشجويان، در صورتيکه به هر دليل نتوانند در سال اول از اين سهميه استفاده کنند، سهميه مذکور حداکثر تا يک سال بعد براي آنان محفوظ خواهد ماند.

مراحل ارائه تقاضا

اين عده از متقاضيان ابتدا مي بايست در آزمون سراسري کارشناسي ارشد سال 90 شرکت و پس از اعلام نتايج در صورت مجاز شدن، فرم انتخاب رشته را تکميل و به سازمان سنجش ارسال کرده باشند. همچنين فرم مخصوص رتبه اول را از دفترچه آزمون کارشناسي ارشد دريافت و ضمن درج شماره داوطلبي خود و تکميل آن تا پايان نيمه اول تيرماه 90 تحويل اداره کل آموزش کنند.

شرايط استفاده از تسهيلات دانشجويان ممتاز در سال تحصيلي 91-90

حداکثر در مدت هشت نيمسال در دوره کارشناسي پيوسته دانش آموخته شده و به لحاظ ميانگين کل، جزو 10 درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي خود باشند.

همچنين افراد مشمول اين ماده فقط در همان سال تحصيلي مي توانند از اين سهميه استفاده کنند درغيراينصورت، سهميه مذکور براي سال بعد محفوظ نخواهد ماند.

مراحل ارائه تقاضاي واجدين شرايط در سهميه 10 درصد برتر

دانشجويان دانشگاه صنعتي شاهرود وديگر دانشگاه ها، مي توانند جهت دريافت فرم به آدرس  ttp://golestan.shahroodut.ac.ir  مراجعه و بعد از تکميل، آن را حداکثر تا 20 شهريور ماه ارسال کنند.

دانشجويان حائز شرايط ممتاز دانشگاه صنعتي شاهرود مي توانند گواهي مربوطه را از اداره کل آموزش دريافت و با توجه به شرايط اعلام شده از سوي دانشگاه مقصد و به منظور اخذ پذيرش به آن دانشگاه ارائه کنند.

دانشجويان حائز شرايط ممتاز اين دانشگاه که تا بيست شهريور ماه نتوانستند ازهيچ دانشگاهي پذيرش دريافت کنند، در صورت تمايل مي توانند از اين تاريخ به بعد گواهي مربوطه را از اداره کل آموزش دريافت و به منظور جايابي در ديگر دانشگاهها از طريق سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.


دانشجوي نمونه ارشد در دانشگاه صنعتي شاهرود

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها