آغاز ثبت‌نام دانشجويان کارشناسی ارشد در دانشگاه مازندران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   15 شهریور 1390-06 September 2011بازدید 5597آغاز ثبت‌نام دانشجويان کارشناسی ارشد در دانشگاه مازندران


رحمت‌ا‌لله عباس‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با اشاره به آغاز ثبت‌نام از دانشجویان جديدالورود مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه از امروز اظهار داشت: ثبت نام از این دانشجویان آغاز شد و تا روز چهارشنبه 16 شهریور ادامه دارد.

وي خاطرنشان كرد: تعداد دانشجویانی که سال گذشته در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه پذیرفته شدند 425 نفر بود که امسال با ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه مازندران این تعداد به 635 نفر افزایش یافته است.
معاون آموزشي دانشگاه مازندران ادامه داد: از 635 دانشجویی که در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه پذیرفته شده‌اند، 379 نفر در دوره روزانه و 256 نفر دوره شبانه تحصیل مي‌كنند.

عباس‌نژاد همچنین گفت: امسال با تصويب شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، 34 رشته تحصيلي جديد در مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه‌هاي سراسر كشور ايجاد شد که بر اساس آن رشته‌های مدرسي معارف اسلامي گرايش آشنايي با منابع اسلامي، نانو شيمي و رياضي كاربردي و تحقيق در عمليات در دانشگاه مازندران شکل گرفت.

معاون آموزشی دانشگاه مازندران خاطرنشان كرد: دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه در سال جاری پذیرفته شده‌اند باید در زمان مشخص شده با داشتن مدارک اصل و تصویر گواهینامه موقت دوره کارشناسی، دو سری کامل از تصویر تمامی صفحات شناسنامه، اصل و تصوير كارت ملي، شش قطعه عكس براي خانم‌ها و آقايان معاف از خدمت سربازي و 12 قطعه عكس براي مشمولان خدمت نظام وظيفه برای ثبت نام به این دانشگاه مراجعه كنند.

عباس‌نژاد گفت: آموزش عالي از نظر تعداد دانشجويان، اعضاي هيئت علمي، تنوع رشته‌ها و راه‌اندازي دوره‌هاي تحصيلات تكميلي در 20سال اخير در ايران رشد قابل ملاحظه‌ا‌ي داشته است.

معاون آموزشي دانشگاه مازندران در پايان گفت: دانشگاه مازندران در همين راستا از جنبه‌هاي كمي و كيفي رشد قابل توجهي را نشان داده است که امیدواریم در آینده با تلاش‌هایی که صورت گرفته شاهد پیشرفت‌های بیشتر دانشگاه مازندران در این زمینه باشیم.ثبت‌نام دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها