پذيرش دانشجوی ارشد سلامت و رسانه در دانشگاه علوم پزشکی تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   23 بهمن 1390-12 February 2012بازدید 2922پذيرش دانشجوی ارشد سلامت و رسانه در دانشگاه علوم پزشکی تهران

رشته سلامت و رسانه از مهر سال 91 دانشجو مي پذيرد
معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي تهران از راه اندازي رشته سلامت و رسانه تا مهر سال 91 خبر داد و گفت: اين رشته در مقطع کارشناسي ارشد در دانشکده فناوري هاي نوين دانشگاه علوم پزشکي تهران راه اندازي خواهد شد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا ، دکتر محمد جليلي با بيان اينکه براي راه اندازي رشته سلامت و رسانه منتظر مجوز شوراي گسترش آموزش پزشکي وزارت بهداشت هستيم، تصريح کرد: درخواست راه اندازي اين رشته از سوي دانشگاه تنظيم و به شوراي گسترش آموزش پزشکي ارسال شده و با تاييد اين شورا اين رشته براي مهر سال 91 دانشجو مي پذيرد.

وي در ادامه افزود: تمامي مراحل تصويب و تنظيم کوريکولوم راه اندازي اين رشته سپري شده است بطوريکه مصوبه آن در وزارت بهداشت و دانشگاه به تصويب رسيده و در مراحل پاياني برنامه ريزي هاي اين رشته هستيم.

دکتر جليلي همچنين با اشاره به اينکه تعداد جذب دانشجو در رشته سلامت و رسانه بستگي به تصميم شوراي گسترش آموزش پزشکي وزارت بهداشت دارد، اظهار کرد: اين رشته در مقطع کارشناسي ارشد در دانشکده فناوري هاي نوين دانشگاه علوم پرزشکي تهران راه اندازي خواهد شد.

معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي تهران در ادامه با بيان اينکه پذيرفته شدگان در رشته سلامت و رسانه بايد آشنايي کافي با دنياي پزشکي داشته باشند، اضافه کرد: ما تلاش مي کنيم براي پذيرش در اين رشته از کارشناسان رشته هاي ديگر مرتبط با پزشکي پذيرش کنيم بطوريکه کساني که در حوزه هاي سلامت و رسانه تحصيل کنند بايد با رشته هاي پزشکي نيز آشنا باشند.

دکتر جليلي يادآور شد: دانشگاه علوم پزشکي تهران دومين دانشگاه کشور است که رشته سلامت و رسانه را راه اندازي مي کند.

وي در ادامه در خصوص تسهيلات مرتبط با راه اندازي رشته سلامت و رسانه اظهار کرد: با توجه به اينکه دانشکده فناوري هاي نوين يک دانشکده رو به رشد و توسعه است مي توان گفت تمامي تسهيلات و امکانات آموزشي نظير اعضاي هيات علمي و منابع علمي مرتبط با راه اندازي اين رشته در دانشگاه وجود دارد.

دکتر جليلي در پايان خاطر نشان کرد: کساني که در اين رشته فارغ التحصيل مي شوند مي توانند در حوزه هاي اطلاع رساني و خبر رساني پزشکي در کنار آموزش مباحث پزشکي در جامعه فعاليت کنند تا بتوانند دانش پزشکي را در بين عموم و جمعيت هاي متخصص بالا ببرند.


پذيرش دانشجو ارشد سلامت و رسانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها