پذيرش طلبه در 10 رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اديان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   26 بهمن 1390-15 February 2012بازدید 2405
پذيرش طلبه در 10 رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اديان

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از پذیرش طلبه در مقطع کار‌شناسی ارشد در 10 رشته توسط دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

محمد نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر، بیان کرد: این آزمون در ده رشته ادیان ابراهیمی، ادیان غیرابراهیمی، دین‌شناسی، فلسفه هنر، شیعه‌شناسی، مطالعات تاریخ تشیع، فرق تشیع، مذاهب کلامی، مذاهب فقهی و تصوف و عرفان اسلامی در روز پنج شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان و مکان ثبت نام این آزمون اظهار داشت: داوطلبان طلبه می‌توانند از بیست و پنجم بهمن ماه تا پانزدهم اسفندماه برای ثبت نام در این آزمون به سایت اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب به نشانی:  www.urd.ac.ir به عنوان تنها محل ثبت نام این آزمون، مراجعه و کد رهگیری ثبت نام را دریافت کنند.

وی همچنین در خصوص زمان و نحوه توزیع کارت شرکت در آزمون بیان کرد: کارت شرکت در این آزمون ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۱ از ساعت ۸ الی ۱۶ توزیع خواهد شد.

نصیری اتمام سطح دو را شرط ضروری شرکت در این آزمون برای طلاب اعلام کرد و گفت: تا پیش از مهر ماه سال ۹۱ نباید منعی در صدور مدرک سطح دو این افراد وجود داشته باشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب در خصوص طلابی که مدرک کار‌شناسی معتبر از دانشگاه‌ها دارند و مایل به شرکت در این آزمون هستند افزود: این افراد در صورتی که طلبه نیز باشند و لمعتین را تمام کرده باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

وی همچنین از پذیرش طلاب خارجی نیز در این دانشگاه خبر داد و گفت: آن دسته از طلاب خارجی که بنابر ضوابط وزارت علوم و تحقیقات و فناوری منعی بر پذیرششان نباشد نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

نصیری افزود: این آزمون در دو مرحله کتبی و مصاحبه برگزار می‌شود و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی در مرداد ماه سال ۹۱، معادل سه برابر ظرفیت پذیرش این دانشگاه، از قبول شدگان برای انجام مصاحبه دعوت به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: از هر ۳ نفر، یک نفر وارد دانشگاه ادیان و مذاهب می‌شود و از اول مهر سال آینده در این دانشگاه به تحصیل خواهد پرداخت.پذيرش طلبه کارشناسی ارشد دانشگاه اديان

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها