مقطع کارشناسی ارشد مدیریت حوادث در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   08 اسفند 1390-27 February 2012بازدید 2319مقطع کارشناسی ارشد مدیریت حوادث در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی گفت: به زودی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مقطع کارشناسی ارشد مدیریت حوادث و بلایا را راه‌اندازی می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، اکبر کلاهدوزان بعد از ظهر امروز در همایش سراسری نظام سلامت، مدیریت ریسک و حوادث غیر مترقبه اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال آینده در رشته مدیریت حوادث و بلایا دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه رشد و بالندگی تمام انسان‌ها در درون سختی‌ها قرار دارد، بیان داشت: تلاش و کوشش انسان برای رسیدن به رشد و بالندگی و مواجهه با سختی‌ها زمینه تربیت انسان را فراهم می‌کند.

رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی با اشاره به اینکه برای مدیریت بحران نیاز به شناخت آن و برنامه‌ریزی در این زمینه داریم، تصریح کرد: شناخت سختی‌ها و مصائب و پیش‌بینی آن‌ها مدیریت و پیروزی را در حوادث و بحران‌ها ممکن می‌کند.

وی افزود: برای مدیریت بحران باید از قبل آماده بود که این امر تنها نیاز به تلاش مسئولان مربوطه دارد.

کلاهدوزان با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی از بهترین تجربیات مدیریت بحران بوده است، ادامه داد: جنگ‌ها و تحریم‌های دشمنان علیه نظام، سبب خودکفایی کشور در بخش‌های پزشکی، نظامی و حتی انرژی هسته‌ای شده است.

دبیر علمی دومین همایش کشوری نظام سلامت، مدیریت ریسک و حوادث غیرمترقبه نیز اظهار داشت: برای دومین بار در کشور، همایش مدیریت ریسک و حوادث غیر‌مترقبه با حضور ارگان‌های مختلف در اصفهان برگزار می‌شود.

محمد حسین یار محمدیان اضافه کرد: در این همایش نزدیک به 160 مقاله از سراسر کشور پذیرفته شد که 25 مقاله خارج از موضوعات مطرح شده بود و 25 مقاله به شکل سخنرانی و 110 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: مدیریت ریسک در سیستم‌های فناوری اطلاعات سلامت، بررسی مشکلات اجرایی بخش بهداشت ایران در مدیریت شرایط اضطراری حوادث سال‌های 88 تا 90 و تجربیات کشوری مدیریت ریسک در سازمان بهداشتی و درمانی از محورهای برگزاری همایش در مراسم افتتاح بود.

یار محمدیان با اشاره به اینکه این همایش طی دو روز متوالی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود، افزود: بررسی ویژگی‌های مأموریت‌های امدادرسانی مرکز فوریت‌های پزشکی شهر کرمانشاه در رده سنی نوجوان و جوان و بررسی تطبیقی عملکرد آژانس‌های سازمان ملل و سازمان‌های غیر دولتی در ارائه خدمات در حوادث از دیگر محورهایی این همایش است.

دبیر علمی دومین همایش کشوری نظام سلامت، مدیریت ریسک و حوادث غیر مترقبه، شناسایی و ارزیابی خطاهای موجود در آزمایشگاه بیمارستان شهید بهشتی کاشان را یکی دیگر از موضوعات قابل بحث در این همایش عنوان کرد و ادامه داد: تحلیل فضای بیمارستان‌های منتخب شهر اصفهان با استفاده از GIS در مدیریت بحران سال 90 از دیگر محورهای این همایش ذکر شده است.مقطع کارشناسی ارشد مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها