فردا اعلام وضعیت تغییر شهریه كارشناسی ارشد و دكتری دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   27 تیر 1391-17 July 2012بازدید 4123

فردا اعلام وضعیت تغییر شهریه كارشناسی ارشد و دكتری دانشگاه آزاد

تهران - رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وضعیت تغییر یا تثبیت شهریه فعلی دانشجویان تحصیلات تكمیلی در جلسه هیات امنا كه فردا تشكیل می شود مشخص خواهد شد.


به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، 'فرهاد دانشجو' روز سه شنبه در حاشیه اولین نشست كمیته مشاوران شاخه كارمندان دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران افزود: هنوز تصمیمی برای افزایش شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری گرفته نشده و جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد فردا به همین منظور تشكیل می شود.

وی درمورد نظر شخصی خود دررابطه با افزایش 15 درصدی شهریه دانشجویان تحصیلات تكمیلی دانشگاه آزاد، یادآورشد: هرچند تصمیم نهایی با رای اكثریت هیات امنای دانشگاه گرفته می شود اما شخصا معتقدم تا آنجا كه ممكن است شهریه ها اضافه نشود.

دانشجو كاهش شهریه های دانشجویی را مستلزم ایجاد منابع مالی جدید و درآمدزایی آنها دانست.

رییس دانشگاه آزاد درمورد تعیین فرد جایگزین 'فرهاد دانشجو' در هیات امنای دانشگاه آزاد توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز گفت: طرح این موضوع در دستوركار جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی نیست و فعلا خودم در جایگاه عضو حقیقی هیات امنای دانشگاه در جلسات شركت می كنم.

فرهاد دانشجو در تركیب جدید دانشگاه آزاد از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به همراه 'بهمن یزدی صمدی' و 'فریدون عزیزی' كه دوتن از استادان دانشگاه هستند به عنوان اعضای حقیقی هیات امنای دانشگاه آزاد معرفی شده و در تركیب هیات امنا جای گرفت.

به دنبال انتخاب 'فرهاد دانشجو' به عنوان رییس دانشگاه و كنار رفتن 'عبدالله جاسبی' ، دانشجو درجایگاه رییس دانشگاه آزاد به عنوان عضو حقوقی هیات امنای این دانشگاه در جلسات شركت داشت و اكنون باید یك نفر از طرف شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان عضو حقیقی، جایگزین دانشجو شود.

رییس دانشگاه آزاد درمورد تصمیم جدید این دانشگاه برای رفع ممنوعیت ادامه تحصیل كارمندان آن گفت: این تصمیم كه امروز قطعی شد به كاركنان دانشگاه آزاد اجازه می دهد همزمان با كار به ادامه تحصیل ادامه دهند.

وی توضیح داد: در مصوبه اخیر قرار شد هر سال 5 تا 10 درصد از كارمندان هر واحد دانشگاهی بتوانند به ادامه تحصیل بپردازند البته این سقف، شامل كارمندانی می شود كه خواهان استفاده از تسهیلات دانشگاه آزاد هستند و چنانچه نخواهند از این تسهیلات استفاده كنند می توانند بیشتر از این سقف نیز برای ادامه تحصیل اقدام كنند.

دانشجو یادآور شد: چنانچه كارمندان دانشگاه آزاد در كنكور دانشگاه های دولتی نیز پذیرفته شوند برای ادامه تحصیل آنان مجوز لازم صادر می شود و درس خواندن آنها را تسهیل خواهیم كرد.

شهریه كارشناسی ارشد شهریه دكتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها