اعطاي 20 تا 50 درصد شهريه به صورت وام به دانشجويان کارشناسی ارشد تا 4 ماه آینده

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   18 امرداد 1391-08 August 2012بازدید 2517
اعطاي 20 تا 50 درصد شهريه به صورت وام به دانشجويان کارشناسی ارشد تا 4 ماه آینده

پرتال دانشگاهی به نقل از آنا: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از اعطاي 20 تا 50 درصد وام شهريه به دانشجويان کارشناسي ارشد تا 4 ماه آينده خبر داد.

فرهاد دانشجو با اشاره به اعطاي وام 10 ميليون توماني به دانشجويان دکتري گفت: مقرر است از اين پس به دانشجويان دکتري دانشگاه آزاد اسلامي حدود 50 درصد و براي برخي از دانشجويان بيشتر از 50 درصد(يعني 5 ميليون تومان در هر سال) و 2 تا 5 ميليون تومان يعني 10 ميليون تومان به آنها وام شهريه اعطا شود.

وي ادامه داد: به دانشجوي دکترايي که امسال تحصيل خود را تمام کند 5 ميليون تومان وام شهريه و به دانشجويي که 2 سال مانده که درس خود را تمام کند 10 ميليون تومان وام تعلق مي‌گيرد بنابراين ما پول 2 سال را يکجا به دانشجو مي‌دهيم و دانشجو مي‌تواند اين پول را در بانک سپرده گذاري کرده و بانک نيز سود 10 يا 15 درصدي به وي مي‌دهد و اين مي‌شود تخفيفي که مي‌خواستيم به دانشجو بدهيم.

دانشجو گفت: دانشجوي دکتري شأني دارد که ما با اين اقدام به دانشجوي دکتري مي‌گوييم که ما شأن شما را درک مي‌کنيم و مي‌خواهيم امکاني را فراهم کنيم که بتوانيد با آن کار کنيد بنابراين بخشي از کاري که ما مي‌خواستيم در خصوص وام شهريه دانشجويان دکتري در فاصله زماني انتهاي سال دوم و ابتداي سال سوم انجام دهيم امسال براي کل دانشجويان دکتري انجام داديم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بيان کرد: براي دانشجويان کارداني 20 درصد تخفيف براساس ميزان فاصله معدل آنها از 17، براي دانشجويان کارشناسي ناپيوسته 20 درصد تخفيف و براي دانشجويان دکتري 50 درصد کل شهريه(10 ميليون تومان)وام قرض الحسنه بدون سوداعطا مي‌شود.

دانشجو از مذاکره در خصوص اعطاي وام شهريه براي دانشجويان کارشناسي ارشد خبر داد و تأکيد کرد: براي دانشجويان کارشناسي ارشد با مذاکراتي که انجام شده است اميدواريم در طول 3 تا 4 ماه آينده بتوانيم کل دانشجويان را زير پوشش وام شهريه ببريم تا آنها نيز بين 20 تا 50 درصد شهريه خود را وام قرض‌الحسنه بگيرند.

وي با اشاره به جمعيت دانشجويان کارشناسي دانشگاه آزاد ادامه داد: همچنين براي دانشجويان کارشناسي نيز در فکر هستيم تا براي شهريه آنها نيز کاري انجام دهيم اما به دليل اينکه دانشجويان کارشناسي بيش از يک ميليون جمعيت دارند و زياد هستند اقدامات ما زمان مي‌برد اما در حال انجام کار ويژه‌اي براي آنها نيز هستيم.

دانشجو خاطرنشان کرد: بنده و مسئولان دانشگاه آزاد توانستيم 2 سال زودتر از اينکه به نقطه اتمام قول خود در خصوص کاهش شهريه دانشجويان دانشگاه آزاد برسيم براي دانشجويان کارداني، کارشناسي ناپيوسته و دکتري قول خود را عملي کنيم در صورتيکه بايد 2 سال ديگر اين قول‌ها عملي مي‌شد.


وام شهريه دانشجويان کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها