تحصیل دانشجویان از بهمن ماه در دوره کارشناسی ارشد مهندسی سازه های فضا در جهاد دانشگاهی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   25 امرداد 1391-15 August 2012بازدید 2703تحصیل دانشجویان از بهمن ماه در دوره کارشناسی ارشد مهندسی سازه های فضا در جهاد دانشگاهی

برای اولین بار در کشور دوره کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سازه های فضا در جهاد راه اندازی ودانشجویان از بهمن ماه امسال در این رشته مشغول به تحصیل خواهند شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران از کرمان  ، در مراسم افتتاح مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی رفسنجان که فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وجمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند دکتر رضا کامیاب رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان  این نهاد را برخاسته از انقلاب اسلامی ومیراثی ماندگار از امام خمینی (ره)خواند واظهار داشت:در جهاد دانشگاهی کارهای بسیار بزرگی در راستای توسعه علمی انجام شده است.

کامیاب تصریح کرد : پژوهشگاه رویان مجموعه ای از این نهاد است که با سرافرازی کار می کند ودر این خصوص ایران جزو ده کشور صاحب این تکنولوژی است.

رییس جهاد دانشگاهی استان خاطر نشان کرد:مرکز فناوری اطلاعات niitرفسنجان اولین شهرستان در استان است  که با ارائه مدرک بین المللی به دانش آموختگان در این رشته فرصت های شغلی زیادی ایجاد می کند ونیز می توانند در کشورهای مربوطه ادامه تحصیل دهند.

وی افزود :در خصوص مسائل پژوهشی یک گروه فعال در زمینه مهندسی سازه وزلزله در پژوهشکده زلزله جهاد در حال فعالیت است وسال گذشته بزرگترین پروژه تحقیقاتی طرح ارزیابی اشتغال وسرمایه گذاری استان انجام وحدود یک ماه پیش در شورای عالی اشتغال به تصویب رییس جمهور رسید که طرحی جامع در زمینه اشتغال واز افتخارات استان است.

وی گفت : برای اولین بار در کشور دوره کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سازه های فضا در جهاد راه اندازی ودانشجویان از بهمن ماه امسال در این رشته مشغول به تحصیل خواهند شد.

کامیاب یادآور شد : رفسنجان پتانسیل های بالایی دارد ومی تواند در بخش های صنعتی مخصوصا مس ایفای نقش کند.تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی سازه های فضا جهاد دانشگاهی

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها