کارشناسی ارشد زیست فناوری صنعت - محیط زیست راه اندازی شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   14 آبان 1391-04 November 2012بازدید 1723کارشناسی ارشد زیست فناوری صنعت - محیط زیست راه اندازی شدسرپرست کارگروه برنامه ریزی آموزشی فناوری های نوین، از تصویب مقطع کارشناسی ارشد رشته زیست فناوری صنعت - محیط زیست و کارشناسی زیست فناوری و همچنین دکترای میکروبیولوژی صنعتی خبر داد.به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا،  عباس صاحبقدم لطفی  روز یکشنبه در نشست خبری افزود: تاکنون حتی کارشناسی زیست فناوری نیز در دانشگاه های کشور نداشتیم، اما خوشبختانه این رشته اکنون راه اندازی شده که بیش از 60 درصد واحدهای درسی آن زمینه فناورانه دارد.

وی ادامه داد: رشته زیست فناوری صنعت - محیط زیست نیز در مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی شده که فارغ التحصیلان کارشناسی محیط زیست می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند.

به گفته صاحبقدم لطفی، پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد زیست فناوری صنعت - محیط زیست از سال تحصیلی آینده(مهر 92) آغاز خواهد شد.

وی با بیان آنکه از سال 86 در معاونت آموزشی وزارت علوم، در جهت ساماندهی بخش آموزش و آمایش، گروه فناوری های نوین تشکیل شد، افزود: این گروه در سال 88 به عنوان یک گروه فناوری های نوین با عناوین ˈکمیته بایوتکنولوژیˈ(زیست فناوری)، ˈنانوتکنولوژیˈ، ˈآی تیˈ، ˈانرژیˈ و ˈعلوم شناختیˈ به فعالیت خود ادامه داد.

رییس پژوهشگاه ژنتیک افزود: محور فعالیت های گروه فناوری های نوین در دو بخش بازنگری برنامه های موجود، به روز رسانی، غنی سازی، بومی سازی، ارزشمداری و همچنین ارائه برنامه های جدید با توجه به مزایای نسبی، توانمندی های منطقه ای، ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری در هر استان با توجه به نگرش آمایش آموزش عالی تعریف شد.

وی بر لزوم پذیرش و تربیت دانشجو و نیروی انسانی متخصص متناسب با نیازهای کشور تاکید کرد و گفت: تربیت دانشجو در رشته های فناوری های نوین بویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی بسیار هزینه بر است و بیکار ماندن فارغ التحصیلان این رشته ها برای کشور فاجعه خواهد بود.کارشناسی ارشد زیست فناوری صنعت محیط زیست

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها