پذیرش دانشجوی مهندسی فناوری ارشد در دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو انجام می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   13 آذر 1391-03 December 2012بازدید 2465


پذیرش دانشجوی مهندسی فناوری ارشد در دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو انجام می شود


مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی ایران خودرو در مقطع مهندسی فناوری ارشد در رشته‌های مرتبط با صنعت خودرو از بین همکاران گروه دانشجو می‌پذیرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حمد بذلی معاون راهبری و توسعه سرمایه‌های انسانی ایران خودرو با بیان این مطلب، گفت: پیرو گزارش معاون سنجش دانشگاه علمی کاربردی، ثبت‌نام دوره‌های مهندسی فناوری ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی از 8 آذر آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت. همچنین آزمون تخصصی دوره‌های مذکور 11 اسفندماه 91 توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: همکاران گروه صنعتی ایران خودرو و داوطلبان ثبت‌نام در دوره‌های مهندسی فناوری ارشد، می‌تواننددر مهلت مقرر با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org نسبت به مشاهده دفترچه، خرید الکترونیکی کارت اعتباری ثبت نام به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه اقدام کنند.

بذلی خاطر نشان ساخت: در راستای رویکردهای جدید مراکز علمی کاربردی گروه صنعتی ایران خودرو، مبنی بر ارتقای تعاملات این مراکز با زنجیره ارزش ساز گروه و افزایش ارزش آفرینی، طراحی و تدوین رشته‌های مهندسی فناوری ارشد به منظور انجام مطلوب‌تر پروژه‌های گروه صنعتی ایران خودرو، تربیت نیروی متخصص و توسعه دانش نیروهای شاغل در این پروژه‌ها، در دستور کار این مراکز قرار گرفته است.

معاون راهبری و توسعه سرمایه‌های انسانی ایران خودرو با اشاره به ضرورت اهتمام در راستای تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و نیز دستیابی به اهداف استراتژیک گروه در حوزه داخلی سازی، توسعه و مدیریت دانش خودرو، گفت: مراکز علمی و کاربردی ایران‌ خودرو برای اولین بار در سیستم آموزش عالی کشور اقدام به طراحی، تصویب و راه‌اندازی سه رشته در مقطع مهندسی فناوری ارشد(کارشناسی ارشد)مرتبط با صنعت خودرو کرده است.

بذلی از تصویب رشته‌های مهندسی فناوری ارشد کیفیت جامع خودرو(مهندسی کیفیت خودرومهندسی فناوری ارشد سیستمهای مکاترونیکی خودرو و مهندسی فناوری ارشد طراحی موتور خودرو در شورای گسترش وزارت علوم خبر داد و افزود : رشته‌های فوق از مهر ماه سال آینده منحصراً در این مرکز اجرا خواهند شد.

وی مهمترین ویژگی اصلی و تمایز رشته‌های مهندسی فناوری ارشد با دوره‌های کارشناسی ارشد معمول در سیستم آموزش عالی کشور را مهارت و پروژه محور بودن این رشته‌ها عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: به‌نحوی که از مجموع 32 واحد درسی دوره فوق، 20تا 18 واحد آن الزاماً عملی و مرتبط با پروژه‌های تخصصی و گروهی و 14تا 12 واحد آن دروس تخصصی و نظری است.پذیرش دانشجو مهندسی فناوری ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها