جزئیات پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران2 اعلام شد به همراه جدول شهریه‌ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   11 بهمن 1391-30 January 2013بازدید 3963جزئیات پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران2 اعلام شد به همراه  جدول شهریه‌هاجزئیات ثبت نام برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 2 ( پردیس البرز) به همراه جدول شهریه اعلام شد.


به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان تا 27 بهمن ماه مهلت دارند با مراجعه به سامانه پردیس البرز دانشگاه تهران ( دانشگاه تهران 2) نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.شرایط اختصاصی

داوطلبانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های خارج از کشور دریافت کرده اند، لازم است مدرک تحصیلی آنان از طرف وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در سطح کارشناسی ارزشیابی و تایید شده باشد.


داوطلبانی که دارای مدرک معادل کارشناسی هستند، حق شرکت در آزمون را ندارند.


حداقل نمره 50 در آزمونUTEST    یا 500 در آزمون TOFEL  یا 5 در آزمون ILETS یا 500 آزمون TOLIMO از دیگر شرایط اختصاصی پذیرش اعلام شده است.


برای داوطلبانی که شرایط اعلام شده برای نمره زبان را نداشته باشند، شرکت در آزمون در این مرحله بلامانع بوده و پس از قبولی، امتحان تعیین سطح زبان و کلاس های آموزش زبان به صورت فشرده با هزینه داوطلبان برگزار می شود.

انتقال و میهمان شدن دانشجویان پردیس البرز دانشگاه تهران، به دیگر واحدهای این دانشگاه و سایر موسسات آموزش عالی ممنوع است.

دایر شدن هر کدام از رشته ها مستلزم تکمیل ظرفیت آن رشته ها، با در نظر گرفتن معیارهای کیفی و کسب حداقل نمره مشخص شده آزمون تخصصی خواهد بود.

تعداد و نوع دروس جبرانی برای هر رشته به تشخیص گروه آموزشی مربوطه خواهد بود.

داوطلبان سهمیه ایثارگران باید حداقل 80 درصد از امتیازات کسب شده توسط آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد (در آزمون کتبی و مرحله نهایی) را احراز کنند.

داوطلبان استفاده از سهمیه فوق باید گواهی استفاده از سهمیه را حسب مورد توسط بنیاد شهید امور ایثارگران و سایر مراجع ذیربط تایید و در هنگام ثبت نام  اسکن کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تهران، به مدارکی که به غیر از روش الکترونیکی و بعد از تاریخ مقرر ارائه شود، به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.


مواد امتحانی آزمون

مواد امتحانی و ضرایب مربوطه در هر رشته انتخابی داوطلب مطابق موارد مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور بوده و سطح سئوالات در حد دانش و تجربیات فارغ التحصیلان دوره کارشناسی هر رشته است.


نحوه ثبت نام

داوطلبان لازم است مبلغ 70 هزار تومان جهت شرکت در آزمون تخصصی به حساب پردیس البرز دانشگاه تهران واریز کنند و مبلغ واریز شده توسط داوطلب جهت شرکت در آزمون تخصصی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.


زمان آزمون روز جمعه 4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و محل تشکیل کلاسها، استان البرز شهرستان کرج است.


جزئیات شهریه:


شهریه <a class=کارشناسی ارشد" title="شهریه کارشناسی ارشد" width="500" height="334" />
کارشناسی ارشد ارشد شهریه دانشگاه تهران شهریه کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران شهریه کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها