ثبت 31 هزار پایان‌نامه در 10 ماهه نخست امسال

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   14 بهمن 1391-02 February 2013بازدید 1211ثبت 31 هزار پایان‌نامه در 10 ماهه نخست امسالنزدیک به 31 هزار پایان‌نامه در ده ماهه نخست امسال در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور به ثبت رسیده است.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در ده ماهه نخست سال 1391، نزدیک به 31 هزار پایان نامه در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور، در وب‌سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران به ثبت رسیده است.

بر اساس این گزارش، تا پایان دی‌ماه 30 هزار  و 993 پایان‌نامه و 27 هزار و 44 پوروپوزال، در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور در وب‌سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران به ثبت رسیده است.

از این تعداد، 28 هزار و 769 پایان‌نامه ثبت شده،‌ مربوط به مقطع کارشناسی ارشد و 2هزار 331 پایان‌نامه مربوط به مقطع دکترا بوده، همچنین 23 هزار و 482 پوروپوزال ثبت شده در مقطع کارشناسی ارشد و 2هزار و 692 پوروپوزال در مقطع دکترا بوده است.

بر اساس این آمار، به طور میانگین روزانه بیش از 100 پایان‌نامه و 90 پوروپوزال در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور به ثبت می‌رسد.

در این بازه زمانی، بیشترین پایان‌نامه‌‌های ثبت شده در پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی مربوط به گروه علوم انسانی با 13 هزار و 440 رکورد بوده و پس از آن به ترتیب گروه علوم پایه با 6 هزار و 649 رکورد، گروه فنی و مهندسی با 5 هزار و 943 رکورد، گروه کشاورزی با 3238 رکورد، گروه هنر با 1115 رکورد و گروه علوم پزشکی با 727 رکورد قرار دارند.

در ده ماهه نخست امسال، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز با ثبت 2 هزار و 551 پایان‌نامه، دانشگاه علامه طباطبایی با ثبت 1422، دانشگاه فردوسی مشهد با ثبت 1417‌، دانشگاه تربیت مدرس با ثبت 1384 و دانشگاه پیام نور استان تهران با ثبت 1330 پایان‌نامه بیشترین آمار را در بین دانشگاه‌های کشور به خود اختصاص داده‌اند.

کار ثبت پایان‌نامه در پایگاه جدید پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات از بهمن ماه سال 1387 آغاز شده و از آن زمان تاکنون بیش از 97 هزار پایان‌نامه در این پایگاه به ثبت رسیده است.

شایان ذکر است، تاکنون پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، در مجموع اطلاعات بیش از 220 هزار پایان‌نامه را جمع آوری کرده است.کارشناسی ارشد ارشد پایان نامه ثبت پایان نامه

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها