توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز و برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمن

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   15 بهمن 1391-03 February 2013بازدید 4115

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز و برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمنکارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ تعداد 896 هزار و 44 داوطلب از ساعت ۱۴ امروز توزیع می‌شود.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب از ساعت 14 امروز در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون است که داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

همچنین، داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. براین اساس داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، آندسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از 66 کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت گرفته و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

* امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه

داوطلبان چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،2، 4، 5، 6، 11، 12، 13، 14 و 16 کارت شرکت در آزمون خود مواجه شوند باید برای اصلاح مورد یا موارد از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ 21 بهمن‌ماه تنها به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مشکلات کارت خود را رفع کنند.

داوطلبانی که در هنگام ثبت‌نام نسبت به انتخاب بند(پیام نور) و (مؤسسات غیر انتفاعی غیر دولتی) اقدام نکرده‌اند و هم اکنون خواستار اعمال بند پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی هستند، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در صفحه 5 (دفترچه راهنمای ثبت‌نام) نسبت به پرداخت هزینه به مبلغ 58000 ریال(پنجاه و هشت هزار ریال) به صورت الکترونیکی اقدام و سپس بند مربوط را در قسمت ویرایش اعمال کنند.

* ثبت‌نام 896 هزار و 44 داوطلب در آزمون ارشد

در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب در 133 کدرشته امتحانی در شش گروه آموزشی ثبت‌نام کردند که از این تعداد 458 هزار و 731 داوطلب دختر و مابقی را پسران تشکیل می‌دهند.

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم نیز بوده‌اند در نهایت برای 985 هزار و 977 داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد 499 هزار و 65 کارت برای دختران و 486 هزار و 912 کارت برای پسران است.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در 44 شهرستان و 115 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.
کارشناسی کارشناسی ارشدوتوزیع کارت ورود به جلسه ارشد آزمون ارشد آزمون کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد91 آزمون ارشد 91

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها