آزمون مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي کاربردي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   08 اسفند 1391-26 February 2013بازدید 1796
آزمون مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي کاربردينحوه توزيع و رفع نقص کارت آزمون
آزمون مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي کاربردي جمعه برگزار مي‌شود


آزمون دوره‌هاي مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد دانشگاه جامع علمي کاربردي روز جمعه 11 اسفند ماه برگزار مي‌شود.

به گزارش سرويس دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، کارت‌ آزمون دوره‌هاي مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد از فردا سه‌شنبه هشتم اسفند ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org توزيع مي‌شود.

داوطلبان براي پرينت کارت شرکت در آزمون بايد در زمان مقرر به سايت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و کد رهگيري يک نسخه پرينت از کارت شرکت در آزمون تهيه کنند.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه

بنابراين داوطلبان مي‌توانند درصورت مشاهده هرگونه نقص احتمالي در اطلاعات مندرج بر روي کارت ورود به جلسه آزمون روز پنج‌شنبه 10 اسفند ماه به حوزه‌هاي‌ رفع نقص کارت مراجعه کنند.

بر اين اساس، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملي، کد اشتغال، معدل مقطع کارشناسي، معارف، معدل مقطع کارداني و کد رشته محل‌هاي انتخابي براساس اولويت علاقه داوطلب مشاهده کردند بايد براي اصلاح مورد يا موارد مذکور تا 11 اسفند ماه فقط به سايت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

داوطلبان در صورتي که نسبت به بندهاي (جنس و معلوليت) کارت شرکت در آزمون مغايرتي مشاهده کردند، بايد در روز پنج شنبه 10 اسفند به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند و موضوع را پيگيري تا مشکل رفع شود.

همچنين، چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند (سهميه ثبت نامي) کارت شرکت در آزمون داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان، سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزي و واحدهاي تابعه ستاد کل نيروهاي مسلح وجود دارد، بايد براي روشن شدن وضعيت سهميه خود تا 13 اسفند ماه به ارگان مربوط مراجعه کنند، تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان مربوطه در اختيار سازمان سنجش قرار گيرد در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهد شد و هيچگونه اعتراضي قابل پذيرش نيست.

داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امورايثارگران در صورت مشاهده مغايرت حداکثر تا 11 اسفند ماه فقط به سايت سازمان سنجش(قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در سايت نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند، چرا که در صورت تاييد سهميه توسط ارگان مربوط، سهميه تاييد شده براي اين دسته از داوطلبان اعمال مي‌شود، در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نيست.

همچنين، چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد يا عکس روي کارت داراي اشکالاتي از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و ... باشد، بايد روز پنج شنبه شخصا با به همراه داشتن دو قطعه عکس 3 در 4 و کارت شناسايي ملي يا شناسنامه عکسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند.

براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و هم چنين اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامي است.

همچنين، براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده شروع فرايند برگزاري آزمون دوره‌هاي مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي ارشد دانشگاه جامع علمي کاربردي 92 ساعت 8:30 صبح روز جمعه 11 اسفند ماه در 31 شهرستان مختلف کشور خواهد بود.

داوطلبان بايد توجه داشته باشند نام و نشاني حوزه امتحاني بر روي کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است، همچنين ساير اطلاعات ديگر در برگه راهنماي شرکت در آزمون که بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته قابل پرينت و دريافت است.

داوطلبان بايد از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون و هرگونه وسيله ارتباطي، الکترونيکي، و محاسباتي از قبيل تلفن همراه، پيجر و ماشين حساب به جزء ماشين حساب‌هاي مجاز مندرج در برگ راهنما، کيف دستي، ساک دستي، کتاب، جزوه، خودداري کنند.


آزمون مهندسي فناوري کارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي کاربردي

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها