آغاز به کار توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علمی کاربردی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   09 اسفند 1391-27 February 2013بازدید 1872


آغاز به کار توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علمی کاربردیفرآیند توزیع کارت اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ارشد سال 1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق پایگاه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور روز سه شنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: داوطلبانی که برای شرکت در آزمون دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org پس از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام یا شماره پرونده و کدرهگیری و یا شماره پرونده و شماره داوطلبی، کارت ورود به جلسه آزمون خود را مشاهده و از آن پرینت تهیه کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از ˈحسین توکلیˈ با بیان اینکه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد علمی کاربردی تا ساعت 24 پنج شنبه، 10 اسفندماه ادامه دارد به داوطلبان توصیه کرد هرچه سریعتر برای دریافت کارت آزمون خود اقدام کنند تا درصورت وجود مشکل و مغایرت، فرصت کافی برای اصلاح آن داشته باشند.

وی درمورد نحوه رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علمی کاربردی اظهار داشت: اگر داوطلبان در اطلاعات مربوط به نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، کد اشتغال، معدل مقطع کارشناسی، معارف، معدل مقطع کاردانی و کد رشته محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب، مغایرتی مشاهده کردند لازم است حداکثر تا 11 اسفندماه 91 منحصرا به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اشتباه اقدام کنند.

وی ادامه داد: درصورتیکه داوطلبان، درمورد جنس، عکس و معلولیت در کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کردند ضرورت دارد از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 17 روز پنج شنبه، 10 اسفندماه 91 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و موضوع را تا مرحله رفع مشکل، پیگیری کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش یادآور شد: در آزمون ورودی دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1392 تعداد هشت هزار و 771 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد، پنج هزار و 303 نفر متقاضی گروه صنعت، دو هزار و 535 نفر داوطلب گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و 933 نفر داوطلب گروه کشاورزی هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: آزمون ورودی دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ارشد سال 1392 دانشگاه علمی کاربردی در 34 کدرشته امتحانی شامل 20 کدرشته صنعت، شش کدرشته کشاورزی و هشت کدرشته امتحانی مدیریت و خدمات اجتماعی با حضور دو هزار و 179 داوطلب زن و شش هزار و 592 داوطلب مرد، روز جمعه 11 اسفندماه در 31 شهرستان کشور برگزار می شود.

وی درمورد نحوه گزینش داوطلبان این دوره ها نیز توضیح داد: گزینش دانشجو در هریک از کدرشته های امتحانی براساس نمره کل آزمون، اعمال 20 درصد معدل مقطع کارشناسی، نتیجه مصاحبه حضوری و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان، بومی بودن و سهمیه رزمندگان و دیگر مصوبات مربوطه صورت می گیرد.

مشاورعالی سازمان سنجش تصریح کرد که پذیرش دانشجو در تمام رشته های امتحانی مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ارشد علمی کاربردی به صورت نیمه متمرکز و دارای مصاحبه حضوری است.

توکلی، سهمیه پذیرش دانشجو در این دوره ها را 410 نفر ذکر کرد و گفت که این افراد، در 41 کدرشته محل تحصیلی برای 27 مرکز آموزشی واقع در 11 استان کشور پذیرش خواهند شد.

کارشناسی ارشد ارشد آزمون کارشناسی ارشد آزمون ارشد توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد توزیع کارت آزمون ارشد دانشگاه علمی و کابردی

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها