پیگیری نهایی برای پذیرش دانشجو در 6 رشته ارشد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   20 اسفند 1391-10 March 2013بازدید 2488پیگیری نهایی برای پذیرش دانشجو در 6 رشته ارشدسرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش دانشجو در 30 رشته مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد و گفت: مقدمات پذیرش دانشجو در شش رشته کارشناسی ارشد دانشگاه انجام شده است.


پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محبی‌نیا در سی‌وششمین نشست شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر تهران، با بیان اینکه ائمه جمعه نگاهی پر از نشاط و امید به دانشگاه فرهنگیان دارند، اظهارکرد: دلیل این نگاه، پیوند این دانشگاه با آینده انقلاب است.

وی با اشاره به اهداف این دانشگاه بر اساس اساسنامه، گفت: مشارکت در تولید علم کشور، ایجاد تحول و نوآوری در نظام تربیت معلمان، تولید و ترویج علم نافع آموزش و پرورش،‌ تربیت مدیران آموزشی و تربیتی توانمند، توانمندسازی تربیتی و دانشی فرهنگیان از طریق آموزش‌های ضمن خدمت، ایجاد مهارت تدریس چند رشته در فرهنگیان، انجام مطالعات و پژوهش‌های کاربردی در حوزه آموزش و پرورش، تولید دانش مورد نیاز آموزش و پرورش و غیره از اهداف این دانشگاه است.

محبی نیا با بیان اینکه این دانشگاه دارای 2530 کارمند رسمی و 865 کارمند قراردادی است، اظهارکرد: این دانشگاه دارای 1050 مدرس است که 700 نفر از آن‌ها مراحل گزینش عملی و عمومی را گذرانده‌اند و در حال تبدیل وضعیت شدن به هیأت علمی هستند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه این مدرسان در فراخوان جذب هیات علمی شرکت کرده‌اند، گفت: این دانشگاه در مقطع کارشناسی در 30 رشته شامل 16 رشته پیوسته و 14 رشته ناپیوسته دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود: مقدمات پذیرش دانشجو در شش رشته کارشناسی ارشد نیز انجام شده و در حال نهایی شدن است.کارشناسی ارشد ارشد پذیرش دانشجو در ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها