برگزاری دوره آمادگی فراگیر تنها در مقطع ارشد و خودداری از پیش ثبت نام

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   04 آذر 1392-25 November 2013بازدید 1036برگزاری دوره آمادگی فراگیر تنها در مقطع ارشد و خودداری از پیش ثبت نام

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور با تاکید بر لزوم پیشگیری از سمت گیری جدید موسسات غیرمجاز گفت: اسامی موسسات مجاز برگزار کننده دوره فراگیر مقطع کارشناسی ارشد به زودی از طریق سایت دانشگاه پیام نور اعلام می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، مقداد محمودی افزود: پس از حذف آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور، دوره‌های فراگیر صرفا ویژه مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود و طبیعتا موسسات فراگیر سمت گیری جدیدی را برای جذب مخاطبان خود آغاز خواهند کرد.

وی بار دیگر ضمن هشدار به داوطلبان فراگیر دانشگاه پیام نور اظهار داشت: هنوز رشته محل های مقطع کارشناسی ارشد و منابع درسی آن از سوی شورای گسترش به دانشگاه ابلاغ نشده و امکان تغییر رشته ها، گرایش ها و منابع دور از ذهن نیست. داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور در نظر داشته باشند که اطلاعات مربوط به پذیرش دانشجو در این دانشگاه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی www.daneshgahnews.com پیگیری کنند.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشگاه پیام نور درصدد رایزنی و انتخاب برخی از موسسات مجاز برگزار کننده دوره های فراگیر است که نحوه آموزش آنها به استاندارهای دانشگاه نزدیک باشد و به زودی اسامی موسسات مجاز پس از بررسی های لازم طی اطلاعیه ای اعلام می شود.

وی اظهار داشت: هدف دانشگاه پیام نور ایجاد فضای امن روانی و به دور از هرگونه شبهه و شائبه برای داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور است و در این راستا با هرگونه تخلف در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی فراگیر که بدون مجوز لازم صورت می گیرد از مجرای قانونی و مراجع ذیصلاح برخورد خواهد شد لذا از تمامی موسسات برگزار کننده دوره های فراگیر درخواست می شود که از هرگونه پیش ثبت نام پیش از موعد خودداری کنند چرا که تبعات جبران ناپذیری برای متقاضیان دربرخواهد داشت.

 


ثبت نام ارشد در فراگیر پیام نور پیام نور دانشگاه فراگیر پیام نور

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها