جزييات و زمان ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون ارشد علوم پزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   12 شهریور 1392-03 September 2013بازدید 1317جزييات و زمان ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون ارشد علوم پزشکی


رييس مرکز سنجش امورش پزشکي با اشاره به اعلام نتايج نهايي آزمون کارشناسي ارشد رشته‌هاي علوم پزشکي، از آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان اين دوره از آزمون در روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه 13و 14 شهريور ماه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهارکرد: کليه پذيرفته‌شدگان بايد جهت ثبت‌نام بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولي، با همراه داشتن مدارک مورد نياز از 13 تا 14 شهريورماه به اداره آموزش دانشگاه‌هاي پذيرفته شده مراجعه کنند.

وي ادامه داد: اعلام اسامي پذيرفته شدگان صرفا بر اساس گزينش علمي بوده و مراحل گزينش عمومي پذيرفته‌شدگان به صورت مستقل توسط دانشگاه‌ها انجام مي‌شود.

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي با بيان اينکه هر گونه انتقال، تغيير رشته و يا جابجايي محل تحصيل در دوره کارشناسي ارشد علوم پزشکي ممنوع است، گفت: بنابراين با توجه به اينکه محل پذيرش را خود فرد و با آگاهي کامل تعيين کرده، هيچگونه تغيير در محل پذيرش انجام نمي‌شود.

وي با تاکيد بر اينکه عدم مراجعه و ثبت‌نام هر يک از پذيرفته‌شدگان در زمان‌هاي مقرر به منزله انصراف بوده و هيچگونه اعتراضي در اين مورد پذيرفته نخواهد شد، خاطرنشان کرد: پذيرفته‌شدگاني که پس از زمان ثبت‌نام در دانشگاه انصراف دهند يا جهت ثبت‌نام مراجعه نکنند، حق شرکت در آزمون ورودي سال بعد وزارت بهداشت براي اين مقطع را ندارند.

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي تصريح کرد: داوطلباني که علاوه بر آزمون وزارت بهداشت در آزمون کارشناسي ارشد وزارت علوم يا سايرمراکز نيز پذيرفته شده‌اند

ملزم به ثبت‌نام در يکي از دو محل هستند و در صورت محرز شدن ثبت‌نام در هر دو محل، قبولي آنها در رشته‌هاي مربوط به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصيل کان لم يکن تلقي مي‌شود.

نحوه پذيرش، پذيرفته شدگان استعدادهاي درخشان

وي با اشاره به اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان استعدادهاي درخشان (با آزمون ورودي و بدون آزمون ورودي) در مقطع کارشناسي ارشد به همراه ساير پذيرفته‌شدگان، افزود: داوطلباني که براساس نمره اکتسابي در کارنامه و نمره آخرين فرد پذيرفته شده آن رشته، حائز نمره قبولي بوده اما پذيرفته نشده‌اند، به دليل انتخاب نامناسب دانشگاه‌هاي مربوطه است، بنابراين به دليل تکميل ظرفيت پذيرش، از مراجعه به اين مرکز خودداري کنند.

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي در خصوص پذيرفته‌شدگان اتباع خارجي، گفت: کليه اين افراد ملزم به پرداخت شهريه هستند و بايد در اين رابطه با مرکز خدمات آموزشي وزارت متبوع هماهنگي لازم انجام دهند.


جزييات و زمان ثبت‌نام ارشد زمان ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد زمان ثبت نام ارشد پذیرفته شدگان ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها