پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته ادبیات مقاومت و دفاع‌مقدس در دانشگاه رازی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   03 مهر 1392-25 September 2013بازدید 832پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته ادبیات مقاومت و دفاع‌مقدس در دانشگاه رازی

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه از پذیرش دانشجوی کارشناسیارشد در رشته ادبیات مقاومت و دفاع‌مقدس در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه کرمانشاه، محمد مهدی خدایی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس که در دانشگاه رازی برگزار شد، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس و یاد شهدای هفت سال دفاع مقدس را در آغاز سال تحصیلی جدید گرامی می‌داریم و بخاطر می‌آوریم که در این روزها تاریخ اسلامی را بار دیگر ورق بزنیم.

وی افزود: آسایش و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدای هشت سال دفاع‌مقدس است که با تمام وجود برای حفظ کشور اسلامی‌شان جنگیدند و اسلام و ایران را زنده نگاه داشتند.

خدایی تصریح کرد: اگر امروز به عنوان بسیجی، خدمتگذاران و اساتید در دانشگاه اعمال وظیفه می‌کنیم، تلاش شهدا، رزمندگان و مردم غیور کشور و استان است که این شرایط را برای همه ما فراهم آورده‌اند.

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه هشت سال دفاع‌مقدس شرایطی فراهم آورد که اجازه ندادند دشمن بر ایران اسلامی سلطه کند، اظهارکرد: این هشت سال برکات ارزشمندی داشت که نباید فراموش کنیم. مقاوت هشت سال دفاع‌مقدس باعث شد که کوچکترین خدشه‌ای به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد نشود.

وی گفت: ما جزو کشورهایی محسوب می‌شویم که می‌توانیم نقش‌آفرین باشیم و دیگر کشورها فرهنگ بسیج و مقاومت ایران را الگوی خود برای دفاع کشورشان قرار دهند.

خدایی خاطرنشان کرد: دستاوردهای هشت سال دفاع‌مقدس موفقیت در آزمون الهی بود که مردم غیور و مقاوم ایران در این آزمون شرکت کردند و در این آزمون به برکت همین مردم و دعای افراد همه فشارها، تحریم‌ها و آزارهایی که به این ملت وارد شده را تحمل کردند، مقاوم بودند و پیروز و موفق شدند.

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه مقاوت هشت سال دفاع‌مقدس نکاتی ارزنده داشت، گفت: یکی از این نکات این است که مقاوم باشیم، زیر بار استکبار، سلطه‌پذیری، ظلم و زور نرویم، چراکه این شرایط به آسانی بدست نیامده، پس باید قدر آن را بدانیم، شاکر نعمت باشیم و وظایفمان را درست بجا آوریم.

وی خاطرنشان کرد: حفظ ارزش‌های اسلامی، پیشرفت و اقتدار ملی وظایفی است که امروز ما عهده‌دار آن هستیم و باید برای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی وسیع‌تر انجام دهیم و بیشتر تلاش کنیم.


پذیرش دانشجوی ارشد پذیرش دانشجو ی کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو در دانشگاه کرمانشاه پذیرش دانشجو در رشته ادبیات مقاومت

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمامی دانشجویان ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها