تخصیص بودجه به کانون‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک در مقاطع کارشناسی و ارشد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   10 مهر 1392-02 October 2013بازدید 838تخصیص بودجه به کانون‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک در مقاطع کارشناسی و ارشد

رییس دانشگاه صنعتی اراک از اختصاص بودجه به کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک در سال تحصیلی 93-92 خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از عباس پاک در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، ضمن اعلام این خبر، گفت: در سال تحصیلی جدید به هر کانون مبلغی به عنوان بودجه اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه عملی شدن طرح‌های دانشجویان منوط به نوآوری و فعالیت علمی قابل اجرا در راستای به کار ‌گیری توانمندی دانشجویان است، افزود: طرح‌های ارائه شده از سوی دانشجویان با نظر اساتید راهنما بررسی و در صورت وجود فعالیت نوین ساماندهی می‌شود.

رییس دانشگاه صنعتی اراک همچنین از فعالیت بیش از ۲۵ کانون علمی در دانشگاه صنعتی خبر داد و اضافه کرد: این تعداد با توجه به آمار دانشجویان که بیش از 1000 نفر هستند نسبت به دانشگاه‌های دیگر مطلوب است.

پاک ادامه داد: با توجه به تعداد دانشجویان و کانون‌های علمی فعال در دانشگاه به ازای هر ۵۰ دانشجو یک کانون فعال در دانشگاه وجود دارد که این آمار از سرانه و نسبت به دانشگاه‌های دیگر بیشتر است.

وی همچنین از اشتغال به تحصیل 178 دانشجوی غیربومی ورودی جدید در این دانشگاه خبر داد و افزود: به این تعداد دانشجوی مقطع کارشناسی نیز علاوه بر دانشجویان سال‌های قبل خوابگاه اختصاص داده شده است.

پاک با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید ۳۲۹ دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی اراک مشغول به تحصیل شدند، اظهارکرد: از این تعداد ۲۸۳ دانشجو در مقطع کارشناسی۵۰ دانشجوی دختر و ۲۳۳ دانشجوی پسر سال تحصیلی جدید را در این دانشگاه آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه 46 دانشجو نیز در مقطع کارشناسی ارشد وارد دانشگاه صنعتی اراک شدند، خاطرنشان کرد: در این مقطع تعداد دانشجویان دختر و پسر تقریبا برابر است.

رییس دانشگاه صنعتی اراک با بیان اینکه این تعداد دانشجو در چهار رشته مکانیک٬ معدن٬ برق و عمران مشغول به تحصیل شدند٬ گفت: دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد در پنج رشته ساخت و تولید٬ طراحی کاربردی٬ معدن و اکتشاف٬ فیزک حالت جامد و برق قدرت پذیرفته شدند.تحصیل در دانشگاه اراک دانشگاه اراک پذیرش دانشجو در دانشگاه اراک کانون‌های دانشجویی کانون‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها