راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی ورزش و مهندسی بافت در دانشگاه علوم و تحقيقات

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   22 مهر 1392-14 October 2013بازدید 1251راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی ورزش و مهندسی بافت در دانشگاه علوم و تحقيقات

رئيس دانشکده مهندسي پزشکي واحد علوم و تحقيقات از راه اندازي آزمايشگاه هاي تخصصي بايوفيزيک و تصوير برداري پزشکي و تجهيز کامل آزمايشگاه تخصصي بايو مکانيک اين دانشکده خبر داد و گفت: آزمايشگاه هاي مورد نياز دانشکده مهندسي پزشکي واحد علوم و تحقيقات تکميل شده و هم اکنون تجهيزات ارائه شده در اين آزمايشگاه ها در کشور منحصر به فرد است.

 به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومي واحد علوم و تحقيقات ، دکتر   علي شيخاني رئيس دانشکده مهندسي پزشکي اين واحد دانشگاهي از راه اندازي آزمايشگاه هاي جديد اين دانشکده خبر داد و گفت: در حال حاضر موفق به راه اندازي دو آزمايشگاه جديد در زمينه هاي بايوفيزيک و تصوير برداري پزشکي شده ايم.

وي از اتمام مراحل خريد و تجهيز آزمايشگاه تخصصي ديگري به نام بايو مکانيک خبر داد و افزود: آزمايشگاه تخصصي بايو مکانيک همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد راه اندازي شده است.

وي از فعاليت آزمايشگاه هاي تخصصي بايو متريال و بيو الکتريک خبر داد و گفت: باراه اندازي آزمايشگاه هاي جديد بايو فيزيک، تصوير برداري پزشکي و بايو مکانيک مي توان ادعا کرد که آزمايشگاه هاي مورد نياز دانشکده مهندسي پزشکي واحد علوم و تحقيقات تکميل شده است. همچنين تجهيزات ارائه شده در اين آزمايشگاه ها در کشور منحصر به فرد است.

رئيس دانشکده مهندسي پزشکي واحد علوم و تحقيقات گفت: با هماهنگي هاي به عمل آمده با معاونت پژوهشي واحد علوم و تحقيقات، دانشگاه ها و مراکز علمي کشور همچون دانشگاه اميرکبير، شريف، تهران و ... از خدمات اين آزمايشگاه ها استفاده مي کنند.

دکتر علي شيخاني از راه اندازي رشته هاي جديد مهندسي ورزش و مهندسي بافت در دانشکده مهندسي پزشکي خبر داد و گفت: پس از تأييد سر فصل هاي رشته هاي مهندسي ورزش و مهندسي بافت در مقطع کارشناسي ارشد واحد علوم و تحقيقات  ،  در اين رشته ها اقدام به پذيرش دانشجو کرده ايم .

وي با بيان اين مطلب که در حال حاضر ، ظرفيت پذيرش دانشجو در مهندسي ورزش مقطع ارشد 15 نفر و نيز مهندسي بافت 15 نفر خواهد بود، افزود: پس از تأييد اين دو رشته از سوي وزارت علوم ، تحقيقات و فن آوري اقدام به پذيرش دانشجو در دانشکده مهندسي پزشکي خواهيم نمود.

دکتر شيخاني به تصويب و تأييد رشته بين رشته اي مهندسي توانبخشي در مقطع کارشناسي ارشد اشاره کرد و گفت: مقطع ارشد مهندسي توانبخشي براي نخستين بار در کشور و تنها در واحد علوم و تحقيقات ارائه مي شود.

شيخاني گفت: در حال حاضر در مقطع ارشد مهندسي توانبخشي در 2 مرحله و در مجموع 20 دانشجو در واحد علوم و تحقيقات پذيرش شده است.


کارشناسی ارشد رشته های مهندسی ورزش ارشد رشته مهندسی بافت رشته مهندسی بافت

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

اعلام شرایط تحصیل در رشته دوم همزمان با دوره ارشد

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

اخبار روزنامه ها