نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد و ثبت نام از روز 27 آبان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   21 آبان 1392-12 November 2013بازدید 1143نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد و ثبت نام از روز 27 آبان


اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز و فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت شرایط خاص و یا بورسیه در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 92 منتشر شد و قبول شدگان می توانند از 27 آبان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، اسامی پذیرفته شدگان نهایی 17 هزار و 786 نفر پذیرفته شده نهایی رشته های متمرکز اعلام شد که از این تعداد 8 هزار  442 نفر زن و 9 هزار و 344 نفر مرد هستند.

همچنین فهرست اسامی 4 هزار و 44 نفر معرفی شدگان چند برابر رشته های دارای شرایط خاص و یا بورسیه در مرحله تکمیل ظرفیت و پذیرش دانشجو در کد رشته های جدید آزمون کارشناسی ارشد سال 92 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

کلیه پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه ای که به همراه اسامی در سایت قرار می گیرد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در کد رشته محل قبولی در یکی از روزهای دوشنبه یا سه شنبه 27 و 28 آبان ماه به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش پیش از این به پذیرفته شدگان توصیه کرده بود از آنجا که برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدارک لازم برای ثبت نام و همچنین زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان خود، اطلاع رسانی جداگانه ای را مشخص کرده اند پذیرفته شدگان حتما به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

وی همچنین اظهار داشت: معرفی شدگان چند برابر رشته های دارای شرایط خاص و بورسیه ضرورت دارد که بر اساس برنامه زمانی با همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای شرکت در سایر مراحل گزینش شرکت کنند.نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد کنکور ارشد زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور تکمیلی ظرفیت ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها