تغییر ظرفیت پذیرش در کنکور ارشدپزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   17 تیر 1391-07 July 2012بازدید 1646تغییر ظرفیت پذیرش در کنکور ارشدپزشکی

آغاز مهلت انتخاب رشته مجدد از فردا


مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت آخرین تغییرات ظرفیت پذیرش برخی از رشته های مورد پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال 91 گروه پزشکی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کارشناسی ارشد در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه اول تیر و جمعه دوم تیرماه در 55 رشته برگزار شد و با توجه به افزایش ظرفیت برخی از رشته محل های این مقطع، مهلت مجدد برای انتخاب رشته داوطلبان داده می شود.

داوطلبان به مدت 24 ساعت از روز 17 تیر تا روز 18 تیر می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و درج کد رهگیری خود، فرم انتخاب رشته خود را ویرایش و ظرفیت های جدید را انتخاب کنند.

بر اساس اعلام آخرین تغییرات، ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی بابل و گلستان در رشته ژنتیک از 5 نفر به 3 نفر و ظرفیت موسسه رازی در رشته ویروس شناسی از 8 نفر به 4 نفر کاهش یافته است.

در رشته فیزیوتراپی، دانشگاههای علوم پزشکی تبریز و تربیت مدرس هرکدام با ظرفیت پذیرش 6 نفر، ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از 7 نفر به 8 نفر، ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 9 نفر به 10 نفر افزایش یافته است.

افزیش ظرفیت در رشته میکروب شناسی موسسه رازی با ظرفیت پذیرش 4 نفر، رشته بینایی سنجی شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با ظرفیت 5 نفر، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی با ظرفیت 25 نفر اضافه شده است

همچنین ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهررضا در رشته سم شناسی 15 نفر، نظارت بر امور دارویی 20 نفر، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در رشته سم شناسی 15 نفر و نظارت بر امور دارویی 20 نفر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان رشته پرستاری 10 نفر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران رشته پرستاری 16 نفر اضافه شده است.


تغییر ظرفیت پذیرش کنکور ارشدپزشکی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها